Nowe biuro BanQsoft w Pruszczu Gdańskim

W związku z aktywnym rozwojem firmy na rynku polskim oraz na rynkach europejskich BanQsoft intensyfikuje swoje działania, mające na celu szybszą i profesjonalną obsługę klientów. W związku z tym firma otwiera nowe biuro dla działu rozwoju w Pruszczu Gdańskim, przy ul. Czołgistów 12.

BanQsoft jest czołowym dostawcą niszowych rozwiązań informatycznych dla banków i instytucji finansowych, w tym głównie dla podmiotów finansujących leasing i usługi pochodne. Dbając o wysoką jakość oferowanych rozwiązań informatycznych firma otworzyła w województwie pomorskim nowe biuro, w którym w chwili obecnej pracuje 25 osób. Są to programiści i testerzy systemu View21 – czołowego rozwiązania firmy BanQsoft. Do końca roku 2011 zatrudnionych zostanie w tej placówce 35 osób. Nowo otwarty lokal dysponuje 550 m2 powierzchni oraz infrastrukturą sieciową i światłowodowym dostępem do Internetu.

Oprócz biura firmy w Pruszczu Gdańskim BanQsoft posiada również biuro w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej, które w głównej mierze zajmuje sie obsługą wdrożeniową i posprzedażną klientów.

źródło/autor: BanQsoft