Przejdź do treści

Miejski styl w obiektywie aparatu

Czy można uchwycić modne oblicze miasta? Zdjęcia, które najtrafniej zobrazują motyw przewodni konkursu fotograficznego organizowanego przez Kupiec Poznański pojawią się na kartach unikatowego kalendarza na 2011 rok. 12 miesięcy w roku – 12 szans na wykonanie zdjęcia w stylu nawiązującym do legendarnego street photography.

Niebanalne ujęcia, dynamika miasta, ruch, a w tym wszystkim moda, a dokładniej różne jej oblicza widziane na wiele różnych sposobów. To hasła przewodnie konkursu fotograficznego ogłoszonego na początku sierpnia przez Kupiec Poznański. Jury, w którego skład wchodzi m.in. fotoreporter Krzysztof Miller czeka na intrygujące i nietuzinkowe interpretacje hasła „Kupiec ubiera miasto”. Przed uczestnikami niebanalna okazja uwiecznienia swojej pracy wraz z notką o autorze na łamach limitowanego kalendarza na nadchodzący rok. Dodatkowo najbardziej nowatorskie ujęcia modnego życia miasta zostaną nagrodzone bonami o wartości 1000, 600 i 300 zł na zakupy w sklepie Foto Viva w Kupcu Poznańskim.

Swoje inspiracje miejskim stylem należy przesyłać do 15 października br. na adres: foto@kupiecpoznanski.pl. Do zdjęcia w formacie JPG i wielkości 2 Mb należy dołączyć imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego autora (uczestnicy zobowiązani są do posiadania oryginału zdjęcia w wielkości nie mniejszej niż 6 Mb). Każda kolejna fotografia powinna być wysłana jako osobne zgłoszenie. Szczegółowy regulamin znaleźć można na www.kupiecpoznanski.pl.

Konkurs fotograficzny to kolejna po wystawie malarstwa Elżbiety Martin oraz dniach kultury indyjskiej akcja promowania sztuki przez Kupiec Poznański. Centrum znaleźć można w Poznaniu przy pl. Wiosny Ludów 2.

źródło/autor: kupiecpoznanski.pl