Przejdź do treści

OS3 komponuje soki BoboVita

Agencja OS3 przygotowała serwis konkursowy dla marki BoboVita. Jest to kolejna realizacja OS3 dla tej marki w sieci.

W ramach projektu agencja odpowiada za stworzenie mechanizmu konkursowego, prace graficzne oraz przygotowanie treści a także kreacji do kampanii. Agencja świadczy również usługi strategicznego doradztwa w zakresie wykorzystania obecności marki BoboVita w sieci.

Głównym założeniem konkursu jest przekazanie mamom cennych informacji dotyczących zawartości produktów BoboVita oraz zaangażowanie ich w zabawę.

Aby wziąć udział w konkursie należy zagrać w grę „Skomponuj sok BoboVita” dostępną na stronie www.bobovita.com.pl/soki/. Zadaniem gracza jest jak najszybsze dopasowanie odpowiednich składników czterech soków BoboVita. 50 najlepszych czasów w grze, przedstawionych za pomocą rankingu, zostanie nagrodzonych! Konkurs potrwa do 15 września 2010 r.

Uruchomienie serwisu konkursowego wsparte będzie kampanią internetową prowadzoną m.in. w serwisach parentingowych i Gadu Gadu.

W ramach projektu powstał także minisajt edukacyjny dla mam. Można znaleźć na nim informacje o każdym z soków i nektarów oraz o wszystkich ich składnikach, a także zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi soczków dla dzieci.

źródło/autor: OS3 multimedia