Kolejni partnerzy Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie

Program Edukacyjny PR w Budownictwie dedykowany jest branży budowlanej. Cykl szkoleń ma ułatwić przedsiębiorcom samodzielne kontakty z mediami. Celem programu jest również zwrócenie uwagi na możliwość budowania marki własnej firmy przy pomocy narzędzi public relations.

Do Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie wciąż dołączają nowi patroni medialni:

Dekarze.pl – specjalistyczny sklep internetowy oferujący narzędzia i maszyny dla dekarzy. Właścicielem witryny jest Firma Zi-Co Sp. z o. o. działająca w branży budowlanej od 2003 roku.

Chemiabudowlana.info – portal wiedzy, którego tematem jest chemia budowlana. W portalu: działy tematyczne, porady, czytelnia, baza produktów, wieści z branży.

Efachowiec.info bogato ilustrowane pismo nie tylko dla fachowców. To elektroniczna wersja kwartalnika dla wykonawców, wydawanego przez portal chemiabudowlana.info.

Nowoczesna firma – portal wiedzy dla biznesu. Działania Nowoczesnej Firmy odpowiadają na konkretne potrzeby przedsiębiorców. Portal uzupełnia luki kompetencyjne kadry zarządzającej związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

BIURA.PL – serwis, który prezentuje szczegółowy przegląd nieruchomości: biurowców, powierzchni użytkowych i komercyjnych na terenie całego kraju.

Do Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie dołączają również instytucje silnie zaangażowane w rozwój branży budowlanej. Targi Kieleckie i Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej są patronami regionalnymi programu.

Targi Kieleckie – drugi co do wielkości ośrodek wystawienniczy, powstały w 1992 roku. Organizator specjalistycznych targów branżowych i wystaw gospodarczych oraz towarzyszących im konferencji, seminariów i sympozjów. Jako jedyny w Polsce ośrodek targowy Targi Kielce wykorzystują do dynamicznej prezentacji ciężki sprzęt budowlany, transportowy i wojskowy. W zależności od branży targów teren ten może mieć charakter poligonu – podczas targów zbrojeniowych lub tymczasowego placu budowy – podczas targów budowlanych.

Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej – centrum szkoleniowe dedykowane branży budowlanej. Celem tego innowacyjnego projektu, powołanego do życia przez Grupę ATTIC, jest budowanie kompetencji oraz integracja branży budowlanej.

Wszyscy partnerzy PR w Budownictwie wspólnie z organizatorami kształtują program i wspierają go od strony medialnej i merytorycznej, by spełnić oczekiwania i wymagania uczestników szkoleń.

www.prwbudownictwie.pl

źródło/autor: prwbudownictwie.pl