Chłopak z gitarą i piękna Natalie – Polacy znów zwycięzcami Wyborów Miss i Mistera Transportu 2010

Jaka jest recepta na to, aby zostać zwycięzcą miesiąca w wyborach Miss i Mistera Transportu 2010? Sympatyczny uśmiech, pozytywne nastawienie i wsparcie przyjaciół – odpowiadają zgodnie lipcowi finaliści konkursu – Natalie/a z firmy Log Mag oraz Michał K. z firmy Alfa-Sped s.j.

Upały nie były potrzebne, aby rozgrzać atmosferę lipcowego finału konkursu na Miss i Mistera Transportu 2010.

Natalie/a z firmy Log Mag oraz Michał K z firmy Alfa-Sped, zwycięzcy lipca z pewnością zdążą jeszcze wypróbować pakiet plażowy, który jest nagrodą miesiąca. Deska funboardowa, koc plażowy, ręczniki plażowe, frisbee oraz torba termiczna przydadzą się nie tylko na hiszpańskich plażach, ale i nad rodzimym Bałtykiem.

Miss Lipca – Natalie/a z firmy Log Mag jest otwartą i uśmiechniętą spedytorką, o czym możemy przekonać się obserwując jej zdjęcia na profilu pod linkiem: http://pl.miss-2010.eu/profile/view/293. Głosujących urzekła swoim pozytywnym podejściem do życia i optymizmem – „Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni” – deklaruje. Dla Natalie/a ważni są wspierający ją przyjaciele – obecni także na jednym ze zdjęć umieszczonym w serwisie.

Tytuły wicemiss zdobyły: Ania z firmy Raben Transport z Wrocławia oraz Zuzia z krakowskiego przedsiębiorstwa „Magda” Robert Matracki.

Michał K- Mister Transportu Lipca 2010 pracuje w firmie Alfa-Sped s.j., a w czasie wolnym zajmuje się produkcją muzyki. Więcej informacji na profilu kandydata: http://pl.mister2010.eu/profile/view/184.

Zdjęcie roześmianego spedytora z gitarą w ręku spowodowało lawinę pozytywnych ocen i komentarzy internautek. Sam kandydat podał w statusie na swoim profilu, że jest kawalerem!

Na dalszych miejscach na podium znaleźli się jeszcze: Yayos z belgijskiej firmy Baonville Transport SPRL, który zaprezentował się na budzącej spore kontrowersje fotografii, a także Artur- pracownik Podlasie S.A., który mówi o sobie „Jestem wesoły chłopak z Mazur”

Aby dołączyć do konkursu i otrzymać szansę wygrania głównej nagrody wystarczy zalogować się na stronie http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register. W wyborach udział brać mogą wszyscy pracownicy przedsiębiorstw transportowych lub spedycyjnych. Do konkursu można zgłosić zarówno swoją kandydaturę, jak i znajomych.

Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu