Ruszyło Axe Klik Party Tour zorganizowane przez agencję Unlimited Events

Tylko najlepsi mogą zdobyć wszystko! Sprawdź się na jednej z najgorętszych imprez AXE Klik Party i zostań VIP’em wieczoru. Dla najlepiej klikających mężczyzn uwodzicielskie AXE KLIK GIRLS przygotowały wytrawnego szampana i soczyste truskawki. Ruszyły pierwsze eventy z cyklu AXE Klik Party. Kolejne przed nami.

W sierpniu miejscami zliczania pełnych uwielbienia i zachwytu spojrzeń kobiet będą najbardziej rozklikane polskie miasta. Kontynuacja kampanii AXE „Klikasz?” to cykl imprez organizowanych w wakacyjne weekendy. Każde AXE Klik Party będzie niepowtarzalnym wydarzeniem i przyniesie niezliczoną ilość okazji do powiększenia liczby kliknięć na Klikerze. Jako pierwsze na trasie klikania znalazły się Sopot (Sfinks), Jastarnia (Tropikalna Wyspa) i Władysławowo (Kongo Bar). Podczas imprez w tych miastach rozdano już prawie tysiąc klikerów.

Gorący klimat AXE Klik Party podgrzewają AXE KLIK GIRLS. Przy wejściu do klubu każdy mężczyzna otrzymuje Klikera, aby podczas imprezy zliczać wszystkie płomienne spojrzenia i zaczepne uśmiechy. Najlepiej klikających mężczyzn AXE KLIK GIRLS zapraszają do VIP roomu, w którym na każdego wybranego faceta czeka wytworny szampan, soczyste truskawki i okazje do nieograniczonego klikania.

Przed nami jeszcze 2 imprezy: pierwsza z nich odbędzie się 27 sierpnia we Wrocławiu (klub Regeneracja), druga dzień później w Poznaniu (klub SQ).

Cykl imprez AXE Klik Party został zorganizowany przez agencję Unlimited Events, a jego wsparciem w internecie zajęła się agencja Genero.

Unlimited Events to agencja eventowa istniejąca na rynku od 2005 roku. Firma zajmuje się organizacją wydarzeń integracyjnych, ekskluzywnych gal oraz ekstremalnych wyjazdów incentive. W bogatym portfolio agencji szczególne miejsce zajmują specjalistyczne imprezy motoryzacyjne. Wśród klientów, którzy dotychczas współpracowali z Unlimited Events znajdują się m.in.: Kraft Foods Polska, AmRest, Porsche, Stary Browar, Olympus, Veka Polska.