Osiem nowych salonów sprzedaży firmy OknoPlus

Firma OknoPlus poszerzyła w ostatnich miesiącach swoją sieć sprzedaży o osiem nowych autoryzowanych salonów. W sezonie wiosenno-letnim 2010 roku powstały punkty w Katowicach, Chrzanowie, Lublinie, Olkuszu, Osielcu, Rybniku, Gorlicach oraz w Sannikach koło Płocka. Wszystkie salony oferują wysokiej jakości produkty firmy OknoPlus, a także profesjonalne doradztwo oraz montaż stolarki przez wykwalifikowanych specjalistów.

OknoPlus to firma, która z roku na rok umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Wpływ na tę sytuację ma nie tylko stale powiększający się katalog wysokiej jakości produktów, ale także rozbudowana sieć autoryzowanych dystrybutorów. Osiem nowych salonów sprzedaży doskonale wpisuje się w tę tendencję i jest dowodem na ciągły rozwój krakowskiego producenta okien PCV. Obecnie sieć sprzedaży firmy OknoPlus obejmuje 46 autoryzowanych punktów – najwięcej z nich zlokalizowanych jest w Małopolsce, czyli macierzystym rejonie producenta.

OknoPlus po raz pierwszy w Chrzanowie

Autoryzowany punkt sprzedaży w Chrzanowie powstał we współpracy z firmą AVISER. Jak mówi Joanna Kwoka z firmy AVISER: „Wybór firmy OknoPlus jako partnera był dla nas oczywisty. Od wielu lat współpracujemy z tą firmą w zakresie usług transportowych, dlatego też na co dzień mieliśmy styczność z produktami firmy OknoPlus. Zawsze chwaliliśmy sobie rzetelność firmy OknoPlus oraz najwyższy poziom jej profesjonalizmu”. Chrzanowski punkt mieści się przy ulicy Krakowskiej 11, czyli w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Rynku, dzięki czemu łatwo można do niego dotrzeć. Dzięki parkingowi Klienci nie będą musieli natomiast tracić czasu na szukanie miejsca do pozostawienia samochodu. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00, w soboty natomiast od 10.00 do 13.00.

OknoPlus po raz drugi w Olkuszu

Drugi już autoryzowany salon sprzedaży firmy OknoPlus w Olkuszu mieści się przy ulicy Sławkowskiej 13. Dołączył on do grona punktów powstałych przy współpracy krakowskiego producenta okien z firmą KEMAR. Emil Kocjan, właściciel firmy KEMAR mówi: „Jakość produktów firmy OknoPlus jest niepodważalna i to ona w dużej mierze przyczyniła się rozpoczęcia ścisłej współpracy, która trwa od początku istnienia naszej firmy. W dzisiejszych czasach sama jakość jednak nie wystarczy – równie ważni są ludzie. Firmę OknoPlus tworzą ludzie, których niezwykle cenię i darzę dużym szacunkiem, dlatego też zdecydowałem się na współpracę właśnie z nimi”. Otwarciu olkuskiego salonu towarzyszyły liczne atrakcje, a także rabaty oraz drobne upominki (np. termometry) dla Klientów. Emil Kocjan jest pewny sukcesu nowego punktu firmowego OknoPlus: „Wierzymy, że zostaniemy docenieni za fachowość, terminowość, elastyczność, a także możliwość kompleksowej obsługi. Co więcej – mamy także możliwości, by realizować własnymi środkami duże inwestycje”. Punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00. Lokalizacja przy głównej trasie Katowice-Olkusz sprawia, że dojazd do salonu sprzedaży produktów firmy OknoPlus jest szybki i bezproblemowy.

Gorlice – kolejny salon w Małopolsce

W małopolskich Gorlicach nowy autoryzowany punkt sprzedaży firmy OknoPlus powstał we współpracy z firmą ROBI. Maciej Litwa, właściciel firmy ROBI jako powód partnerstwa podaje przede wszystkim wysoką jakość produktów: „Nasza firma ma w swojej ofercie różnego rodzaju materiały budowlane i od dłuższego czasu chcieliśmy poszerzyć asortyment o stolarkę okienną i drzwiową. Jako, że OknoPlus to znana i ceniona marka, będąca synonimem najwyżej jakości, trwałości i elegancji, zdecydowaliśmy się właśnie na współpracę z tym producentem”. Gorlicki punkt OknoPlus mieści się przy ul. Michalusa 22, przy samym zjeździe z obwodnicy miasta, dzięki czemu dotarcie do niego nie będzie wiązało się z koniecznością tracenia czasu na stanie w korkach. Oferta salonu kierowana jest zarówno do dużych inwestorów, jak i do indywidualnych nabywców. Maciej Litwa, właściciel nowego punktu OknoPlus wierzy, że wysoka klasa oferowanych produktów, profesjonalna, kompleksowa obsługa, a także szybkie terminy realizacji zamówień zachęcą Klientów do odwiedzin i dokonania zakupów właśnie w tym miejscu.

OknoPlus zawitał również do Lublina

Lubelski salon firmy OknoPlus otwarty został we współpracy z przedsiębiorstwem PHU PROMAL i oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży oraz montażu stolarki drzwiowej i okiennej. Personel salonu pomoże inwestorom dobrać okna i drzwi zgodnie z życzeniem, a także odpowie na każdy pytanie oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dużym atutem salonu jest bogata ekspozycja produktów firmy OknoPlus a także dobry dojazd i lokalizacja. „Nasz punkt znajduje się w dzielnicy, w której mieszczą się siedziby przedstawicieli handlowych reprezentujących różne obszary branży budowlanej. Dzięki temu budujący domy znajdą wszystko w jednym miejscu – hydraulikę, farby i kleje oraz, oczywiście, stolarkę”, mówi Jacek Pełczyński, właściciel PHU PROMAL. Wyjaśnia również motywy podjęcia współpracy z krakowskim producentem okien: „OknoPlus to porządna, sprawdzona marka. Dowodem na to są nie tylko doskonałe produkty, ale również dobra organizacja produkcji, a także nastawienie na jakość w każdej dziedzinie”.

Rybnik – kolejny salon OknoPlus na Śląsku

Nowy autoryzowany salon sprzedaży OknoPlus otwarty został w Rybniku we współpracy z firmą DAVIDSON. Produkty firmy OknoPlus zagościły w samym sercu miasta – punkt sprzedaży zlokalizowany jest przy ulicy Raciborskiej 11, tuż przy rybnickim Rynku. Położenie w ścisłym centrum sprawia, że dojazd do punktu nie będzie stanowił dla inwestorów żadnego problemu. Punkt w Rybniku oferuje szeroką gamę produktów firmy OknoPlus, a także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru stolarki oraz montaż zakupionych okien i drzwi przez wykwalifikowanych specjalistów. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00, w soboty natomiast od 9.00 do 13.00

OknoPlus już w Osielcu

Firma OknoPlus, poszerzając sieć autoryzowanych salonów sprzedaży, otworzyła nowy punkt handlowy również w Osielcu, w województwie małopolskim. Partnerem producenta okien w tej miejscowości zostało Centrum Zaopatrzenia Budowy NIWA. „Szukaliśmy okien i drzwi wysokiej klasy, produktów z wyższej półki, dlatego też nasz wybór padł na firmę OknoPlus. Nasza firma szczyci się kompleksową ofertą materiałów budowlanych, pomagamy urządzić cały dom – od piwnic aż po dach – w związku z czym bardzo zależało nam na wprowadzeniu do sprzedaży również najwyższej jakości stolarki” mówi Andrzej Moćko, dyrektor handlowy firmy NIWA. Salon w Osielcu mieści się bezpośrednio przy drodze krajowej (dokładny adres: Osielec 777), dzięki czemu właściciele liczą na duże zainteresowanie inwestorów. Miła, profesjonalna obsługa, bogata oferta produktów firmy OknoPlus, a także wykwalifikowana ekipa monterska to atuty, które z pewnością skłonią Klientów do odwiedzin w osieleckim punkcie handlowym.

Sanniki – czwarty salon na Mazowszu

Sanniki koło Płocka to kolejne miejsce na mapie Polski, w którym w tym roku powstał autoryzowany salon sprzedaży firmy OknoPlus. Partnerem lidera w branży okien PCV została firma BALKEN. „Głównym motywem rozpoczęcia współpracy z firmą OknoPlus była wysoka jakość produkowanych przez nią drzwi i okien. W najbliższej okolicy nie było dotąd produktów tak wysokiej klasy jak te sygnowane znakiem OknoPlus, zatem wierzymy, że nasz wybór jest strzałem w dziesiątkę”, mówi Dariusz Nowakowski, współwłaściciel firmy BALKEN. W salonie można zaczerpnąć fachowej porady z zakresu doboru stolarki drzwiowej i okiennej, a także przyjrzeć się z bliska ekspozycji produktów, w tym również zapoznać się z nowościami z oferty firmy OknoPlus. Co więcej, w zakresie oferowanych usług jest również pomiar oraz montaż przez wykwalifikowana, certyfikowana ekipę monterską. Wartą podkreślenia informacją jest fakt, że salon w Sannikach zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Dzięki temu zielone logo firmy OknoPlus widoczne jest z daleka, a inwestorzy nie będą mieli problemu z dotarciem na miejsce.

OknoPlus w sercu Katowic

Najnowszy punkt sprzedaży produktów firmy OknoPlus otwarty został w Katowicach we współpracy z Salonem Osłon Okiennych, Autoryzowanym Sprzedawcą Krakżal. Mieści się on przy ulicy Warszawskiej 26, około pięć minut drogi od katowickiego Rynku. Położenie w centrum miasta gwarantuje dogodny dojazd do salonu zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Nowy autoryzowany salon sprzedaży firmy OknoPlus oferuje kompleksową ofertę produktów, a także zapewnia wysoki standard obsługi. Ostateczną decyzję o wyborze stolarki ułatwi natomiast wykwalifikowany personel oraz elegancka ekspozycja drzwi i okien. Sylwester Tatara, właściciel punktu wyjaśnia: „Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z krakowskim producentem, gdyż stawiamy tylko na dobre, znane marki. Wysokiej jakości produkty firmy OknoPlus doskonale spełniają w nasze wymagania. Co więcej, OknoPlus to również firma, która się ciągle rozwija zatem współpraca z nią otwiera szerokie perspektywy na przyszłość”. Katowicki salon sprzedaży produktów firmy OknoPlus czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Rozszerzająca się sieć dystrybucji produktów firmy OknoPlus, to dowód na zaufanie, jakim krakowski producent okien PCV cieszy się zarówno wśród inwestorów, jak i partnerów handlowych. Osiem nowych punktów, rozsianych głównie na południu i wschodzi kraju, dołączyło do grona 38 już istniejących, a każdy z nich ma szansę na zdobycie rzeszy zadowolonych Klientów.

Adresy nowych autoryzowanych salonów sprzedaży OknoPlus

 • Chrzanów, ul. Krakowska 1
 • telefon: 510 993 444
 • e-mail: aviser@oknoplus.com.pl
 • Gorlice, ul. Michalusa 22
 • telefony: 18/ 533 14 21, 510 993 436
 • e-mail: robi@oknoplus.com.pl
 • Lublin, ul. Miła 9
 • telefon: 81/ 52 52 111, 510 993 428,
 • e-mail: promal@oknoplus.com.pl
 • Olkusz, ul. Sławkowska 13 /1 piętro/
 • telefon: 32/ 75 44 022,
 • e-mail: biuro@kemar.olkusz.pl
 • Osielec 777
 • telefony 18/ 27 73 615, 510 993 456
 • e-mail: niwa@oknoplus.com.pl
 • Rybnik, ul. Raciborska 11
 • telefon: 32/ 423 53 48, 510 993 456,
 • e-mail: davidson@oknoplus.com.pl
 • Sanniki, Czyżem 32
 • telefon: 24/ 277 60 12, 663 333 308,
 • e-mail: balken@oknoplus.com.pl
 • Katowice, ul. Warszawska 26
 • telefon: 32/782-33-22
 • e-mail: katowice@oknoplus.pl

OknoPlus sp. z o.o., ul. Zgodna 55, 30-444 Kraków – Libertów, tel. 012 27 75 700

www.oknoplus.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu