Przejdź do treści

Nowy Dyrektor Operacyjny Oriflame Poland

1 sierpnia br. Jacek Biedrzycki objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego Oriflame w Polsce – jednego z największych rynków w regionie Europy Centralnej i krajów Morza Śródziemnego.

Jacek Biedrzycki pracuje w Oriflame Poland od 1994 roku. Rozpoczął pracę na stanowisku Kierownika działu IT, tworząc go i kierując nim przez szereg lat. Następnie pracował w strukturach regionalnych IT na stanowiskach IT Hub Manager i West Europe IT Area Manager gdzie był między innymi odpowiedzialny za prowadzenie regionalnego zespołu wspomagania użytkowników w kilkunastu krajach a także przygotowanie i wdrożenie nowego systemu sprzedaży w krajach Europy Zachodniej i uruchomienie nowego centrum dystrybucji dla krajów nordyckich.

W ciągu ostatniego roku pracował w Oriflame Poland jako Senior Project Manager prowadząc projekty w obszarach wydajności dystrybucyjnej i obsługi klienta.

„Będę starał się wykorzystać moją wiedzę o rozwiązaniach stosowanych na różnych rynkach i stosować najlepsze z nich w naszych działaniach dbając szczególnie o jak najwyższy poziom obsługi klienta w Oriflame Poland.” – mówi.

Jacek Biedrzycki ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na wydziale Transportu oraz studia podyplomowe z zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Jest żonaty i ma dwójkę dzieci, prywatnie interesuje się ewolucją i genetyką.