magnifiCo po subskrypcji akcji serii B i C

Agencja magnifiCo S.A. z sukcesem zamknęła subskrypcję akcji serii B i C. Spółka pozyskała 862 tys. zł, które przeznaczy na rozwój organiczny oraz przejęcia. Jednocześnie spółka nie poprzestaje na przygotowaniach do debiutu, ale dynamicznie się rozwija – właśnie pozyskała cennego klienta – międzynarodową markę ekskluzywnej biżuterii „Frey Wille”.

Inwestorzy zgłosili popyt, który przekroczył liczbę oferowanych akcji o przeszło 30%. Akcje serii C dokupili także akcjonariusze serii B, w tym W Investments Ltd. Oferowane akcje objęło łącznie 5 osób prawnych oraz 6 osób fizycznych. magnifiCo S.A. obecnie finalizuje procedury związane z debiutem na NewConnect.

Spółka równolegle do ambitnych giełdowych planów dynamicznie się rozwija. W ostatnim czasie magnifiCo S.A. pozyskała szereg znaczących klientów i otrzymała nowe zlecenia od renomowanych instytucji. Spółka poinformowała niedawno o kontrakcie z wiedeńskim producentem biżuterii, znanym na całym świecie z oryginalnych, artystycznych projektów, firmą Frey Wille. Sklepy tej marki można znaleźć w takich europejskich miejscach jak Paryż, Mediolan, Londyn, Hamburg i Berlin, jak również Pekinie, Hongkongu, Dubaju, Moskwie, St. Petersburgu i Los Angeles. Współpraca z tym klientem, obejmie pełną obsługę PR oraz organizację wydarzeń specjalnych dla klienta. Umowa została zawarta z intencją wieloletniej współpracy na czas nieokreślony.

źródło/autor: MagnifiCo

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu