m.SE.pl – mobilna wersja portalu informacyjno-rozrywkowego SE.pl

MURATOR wprowadził nowy produkt – m.SE.pl, mobilną wersję portalu informacyjno-rozrywkowego SE.pl. To pierwszy projekt wydawnictwa przystosowany do przeglądania w telefonach komórkowych.

m.SE.pl zawiera treści i zdjęcia znajdujące się w portalu SE.pl. Użytkownicy mobilnej witryny otrzymują najnowsze informacje z kraju i ze świata (dział Wydarzenia), jak również dotyczące rozrywki i sportu (działy Rozrywka, Sport). Męską część odbiorców niewątpliwie zainteresuje dział Sex, ze zdjęciami najpiękniejszych kobiet świata, a kobiety – Horoskop aktualizowany każdego dnia.

„W odróżnieniu od klasycznych portali, nie boimy się rozrywki. Wersja mobilna m.SE.pl daje pełny, nielimitowany dostęp do galerii z gwiazdami, politykami, najważniejszymi wydarzeniami z kraju i świata” – powiedział Łukasz Bigo, zastępca redaktora naczelnego SE.pl, odpowiedzialny za rozwój tego portalu.

m.SE.pl błyskawicznie się ładuje, został przetestowany na najpopularniejszych platformach komórkowych w Polsce: Apple iPhone, uznanych telefonach Nokia i Sony Ericsson oraz smartfonach HTC i wciąż dynamicznie się rozwija.

Niebawem zostanie uruchomiona jego edycja zaprojektowana z myślą o iPhonie 4.

źródło/autor: MURATOR