Członkowie Klubu Praktiker budują i remontują taniej

Praktiker Polska dla swoich Klientów wprowadził program lojalnościowy pod nazwą Klub Praktiker. Każdy może zostać członkiem Klubu i otrzymać Kartę Srebrną, a po spełnieniu określonych warunków stać się właścicielem Karty Złotej, uprawniającej do zakupów ze stałym rabatem. Na Klubowiczów czekają również specjalne oferty cenowe i promocje. Jest to pierwszy bezpłatny program lojalnościowy na rynku marketów budowlanych w Polsce.

Program Klub Praktiker skierowany jest zarówno do klientów: indywidualnych (tj. osób budujących dom lub wykańczających mieszkanie, a także ogrodników i majsterkowiczów), jak i korporacyjnych (m.in. wykonawców, firm remontowo-budowlanych, architektów). Sieć Praktiker dla swoich Klubowiczów wprowadziła dwie karty lojalnościowe: srebrną i złotą. Obie są bezpłatne.

Karta Srebrna przeznaczona jest dla nowych uczestników programu. Uprawnia ona do korzystania z ofert specjalnych (np. wybrane produkty w specjalnych cenach tylko dla posiadaczy kart, akcje rabatowe). Podczas robienia zakupów w marketach Praktiker na karcie rejestrowane są wydane sumy pieniężne. Kwota każdego zakupu jest liczona do osiągnięcia pułapu 20 000 zł brutto przez ostatnie 12 miesięcy. Przekroczenie tej kwoty w czasie krótszym niż rok, gwarantuje otrzymanie Karty Złotej.

Karta Złota przyznawana jest klientom, którzy w danym roku dokonali zakupów powyżej kwoty 20 000 zł brutto. Dzięki niej Klienci mogą korzystać z takich samych przywilejów, co posiadacze Karty Srebrnej, a dodatkowo mają 10-procentową zniżkę na asortyment sklepu, poza produktami objętymi już promocją.

W trakcie rozwoju programu lista korzyści z tytułu członkowstwa w Klubie Praktiker będzie systematycznie poszerzana. Klient o wszystkich ofertach specjalnych będzie informowany drogą mailową, listownie, SMS-em, przez stronę www.praktiker.pl lub za pośrednictwem gazetek promocyjnych i plakatów. Aby zarejestrować się w Klubie, wystarczy wypełnić formularz dostępny w marketach Praktiker albo na stronie: www.klub-praktiker.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu