Classen i RuckZuck z Imago PR

Do grona klientów agencji Imago Public Relations dołączyły Classen, wiodący producent podłóg, drzwi i materiałów wykończeniowych oraz RuckZuck dystrybutor produktów marki Classen w Europie Środkowej i Wschodniej. Agencja skoordynuje działania komunikacyjne obu firm w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Dla Classen firma Imago PR będzie realizowała działania w obszarze komunikacji korporacyjnej i produktowej. Producent jest jednym z największych dostawców artykułów wykończeniowych na rynku krajowym. Posiada w Polsce dwa zakłady produkcyjne.

W ramach pracy na rzecz RuckZuck konsultanci agencji będą odpowiedzialni za komunikację związaną z bieżąca działalnością i planowanym rozwojem sieci franczyzowej salonów RuckZuck.

Agencja będzie również koordynowała działania komunikacyjne Classen i RuckZuck w Europie Środkowej i Wschodniej. W tym celu nawiąże współpracę z firmami partnerskimi w ramach Eurocom Worldwide, niezależnej sieci firm PR, do której Imago PR należy od 2008 roku.

Firma Imago PR została zaproszona do współpracy bez konkursu ofert. Umowy z obiema firmami podpisano z ważnością do końca roku z opcją przedłużenia na kolejne okresy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu