BEAUTY-ART w agencji 4 Publicity

Agencja 4 Publicity rozpoczęła współpracę z BEAUTY-ART – szkołami wizażu oraz dystrybutorem profesjonalnych holenderskich kosmetyków do makijażu MAKE-UP STUDIO.

Zadaniem agencji 4 Publicity będzie opracowanie strategii public relations, która obejmie: kreowanie wizerunku BEAUTY-ART jako szkół wizażu z ponad 20-letnimi tradycjami oraz dystrybutora profesjonalnych kosmetyków kolorowych. Agencja 4 Publicity będzie odpowiadała za kontakty z mediami oraz przeprowadzenie cyklu warsztatów profesjonalnego makijażu.

– Do tej pory prowadziliśmy działania marketingowe ukierunkowane przede wszystkim na zainteresowanie naszą marką wizażystów, stylistów. Zależy nam jednak na dotarciu również do osób, które interesują się sztuką robienia makijażu. Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z agencją 4 Publicity, ponieważ zależy nam na profesjonalnie prowadzonej komunikacji. Chcielibyśmy podkreślić, że BEAUTY-ART to placówka z 20-letnimi tradycjami, z czterema oddziałami w: Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Pragniemy również, by kosmetyki MAKE-UP STUDIO, które cechuje ogromna wydajność i przystępna cena, mogły nabyć nie tylko osoby zawodowo związane z branżą kosmetyczną – powiedziała Beata Małachowska, właścicielka BEAUTY-ART.

źródło/autor: 4 Publicity

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu