Alior Bank najlepszym bankiem uniwersalnym oferującym kredyty hipoteczne według Comperia.pl

Alior Bank zajął pierwsze miejsce w zestawieniu banków uniwersalnych oferujących kredyty hipoteczne przygotowanym przez analityków porównywarki finansowej Comperia.pl.

Oferta kredytów hipotecznych Alior Banku uzyskała najwyższą ocenę wśród analizowanych banków. Swoją wysoką pozycję w zestawieniu Alior Bank zawdzięcza m.in. wysokiemu poziomowi wskaźnika LTV – 120% zarówno w przypadku kredytów w złotówkach jak i w Euro czy franku szwajcarskim. Silną stroną oferty kredytowej banku jest również długość maksymalnego okresu kredytowania, która wynosi aż 50 lat. Wartym podkreślenia jest fakt, że żaden inny bank z czołówki zestawienia nie oferuje klientom tak korzystnych warunków kredytu.

Nie bez znaczenia na ostateczne wyniki rankingu na najlepszy bank uniwersalny pozostaje również uczestnictwo Alior Banku w rządowym programie „Rodzina na Swoim”, który ma na celu pomoc w nabywaniu własnych mieszkań lub domów jednorodzinnych małżeństwom oraz osobom samotnie wychowujących dzieci, które nie mogłyby sobie pozwolić na tradycyjny kredyt.

Przy opracowaniu rankingu analitycy z porównywarki finansowej Comperia.pl wzięli pod uwagę m.in. wskaźniki takie jak: liczba walut w jakich przyznawany jest kredyt, maksymalny poziom LTV dla kredytów w PLN i EUR, maksymalny okres kredytowania, rozpiętość spreadu walutowego (EUR/PLN) oraz dostępność kredytu w ramach programu „Rodzina na Swoim”. Więcej informacji na temat rankingu możną znaleźć na www.comperia.pl

Szczegóły oferty kredytów hipotecznych w Alior Banku są dostępne na:

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/kredyty_i_pozyczki