Akademia Flirtu AXE ujawni jak uwodzą Polacy

Czego pragną kobiety? Jak uwodzą mężczyźni? Czy flirt wygląda inaczej w różnych częściach Polski? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 16 sierpnia br. dzięki Akademii Flirtu AXE.

Raport Akademii ukaże jak podrywają Polacy. Czy więcej wśród nich jest czułych romantyków, czy też bajerujących podrywaczy.

Badania dotyczące polskiego flirtu zostały przeprowadzone na zlecenie marki AXE na reprezentatywnej próbie tysiąca osób w wieku 18-25 lat. Na podstawie badania jakościowego zdefiniowano 11 metod flirtowania, którymi posługują się mężczyźni.

W raporcie przedstawimy również damski punkt widzenia. Kobiety zdradziły, jaki typ mężczyzny najbardziej się im podoba i z kim zdecydowanie nie chciałyby flirtować. Ich odpowiedzi pozwoliły na ocenę skuteczności metod uwodzenia.

Okazuje się też, że sposoby na podryw zmieniają się razem z szerokością geograficzną. Wyniki badań ujawnią, że kobiety w różnych częściach Polski będą mogły flirtować w zupełnie inny sposób.

W lipcu br. Akademia opublikowała pierwszą część raportu, która dotyczyła przebiegu flirtu, pożądanych gestów oraz granicy podrywu. Wyniki badań skomentuje ekspertka Akademii Flirtu AXE – dr Joanna Heidtman – uznana psycholog i socjolog oraz coach rozwoju osobistego i zawodowego.

Działalność Akademii jest związana z wprowadzeniem na rynek nowych żeli pod prysznic AXE. Dostępne w pięciu zniewalających połączeniach zapachowych wpływają nie tylko na doznania mężczyzn, ale w dużej mierze oddziałują także na zmysły kobiet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu