Ruszył sklep internetowy Max-Fliz

Max-Fliz – firma posiadająca największy w Małopolsce salon kompleksowego wyposażenia wnętrz oraz prężnie rozwijający się salon we Wrocławiu od początku sierpnia umożliwia kupno oferowanych przez siebie produktów za pośrednictwem sklepu internetowego.

Nawigacja po sklepie jest łatwa i intuicyjna. Produkty podzielono na ułatwiające wybór kategorie. Rozbudowana wyszukiwarka pozwala szybko i bezproblemowo znaleźć interesujący produkt – możemy zapoznać się z ofertą poszczególnych producentów, lub kierować się ceną. Obecnie poprzez internetowy kanał dystrybucji można nabyć kamień, klinkier, mozaiki dekoracyjne i kamienne, płytki ceramiczne (podłogowe i ścienne) oraz płytki gresowe i umywalki dekoracyjne.

Asortyment z pewnością będzie poszerzany o pozostałe wyposażenie dostępne w salonach, wraz z zainteresowaniem i pytaniami klientów. Tym bardziej, że oferta cenowa towarów dostępnych w Internecie jest niższa niż tych w salonie i konkurencyjna względem cen innych sklepów internetowych. ¬– mówi Krzysztof Sikorski z Max-Fliz.

Każdy produkt można ocenić i napisać jego recenzję, dzięki temu użytkownicy sklepu będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami na temat poszczególnych towarów. W korzystaniu ze sklepu pomagają także czytelne okna prezentujące nowości w ofercie, promocje oraz najlepiej sprzedające się produkty.

Dla klientów szczególnie wygodny jest krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, ponieważ produkty możliwe do nabycia w sklepie internetowym dostępne są od ręki. Dzięki czemu od momentu złożenia zamówienia do odbioru towaru mija jeden – dwa dni. Zakupione, ubezpieczone od pełnej wartości towary, dowozi firma kurierska, ale można, jeżeli tak jest klientom wygodniej, odebrać je osobiście z magazynów w Krakowie.

Internetowa sprzedaż to kolejny kanał dystrybucji naszych towarów. Chcemy, aby klienci, którzy z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić naszych salonów, także mieli możliwość nabycia najwyższej jakości produktów. Zwłaszcza, że dostarczamy towary na terenie całej Polski – mówi Piotr Kurleto, współwłaściciel Max-Fliz.

Ze sklepem internetowym Max-Fliz można się zapoznać pod adresem http://sklep.max-fliz.com.pl/

źródło/autor: Max-Fliz

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu