Phenome zaprasza do testowania produktów w swoich sklepach

Tagi:

W dniach 6 – 22 sierpnia 2010 r. Phenome zaprasza do bezpłatnego testowania wszystkich produktów w swoich sklepach, zlokalizowanych w warszawskich galeriach Złote Tarasy i Blue City oraz w poznańskiej Malcie, pod hasłem „Wielkie dni testowania z Phenome”.

Phenome to nowa na polskim rynku marka organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępnych wyłącznie w firmowych salonach. Kosmetyki Phenome oparte są na naturalnych i organicznych surowcach. Pozbawione są szkodliwych składników syntetycznych. W ofercie Phenome znajdują się kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: serie pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzono również specjalną linię bezpiecznych kosmetyków dla dzieci, mam oraz kobiet w ciąży, a także linię produktów chroniących przed promieniowaniem słonecznym, opartych wyłącznie na mineralnych filtrach.

Wszystkie sklepy oferują pełną gamę kosmetyków, odpowiadających różnym potrzebom skóry. Receptura każdego produktu składa się ze skrupulatnie dobranego, bogatego zestawu naturalnych składników. Kosmetyki Phenome działają skutecznie między innymi dlatego, gdyż powstają na bazie wód roślinnych, które są cenniejsze dla skóry niż wody mineralne czy destylowane, używane zazwyczaj jako baza kosmetyków.

Dni testowania z Phenome to również okazja, aby poznać zapachy kosmetyków zbudowane wyłącznie na bazie naturalnych olejków eterycznych. Są one bowiem niezwykle ważnym elementem wyróżniającym produkty Phenome zarówno wśród kosmetyków organicznych, jak i tych konwencjonalnych, które opierają się na syntetycznych kompozycjach zapachowych.

Sklepy Phenome zapewniają klientom wyjątkowy komfort – można w nich dokładnie poznać i przetestować wszystkie produkty, wygodnie siedząc przy specjalnym testing-barze z bieżącą wodą.

W dniach 6 – 22 sierpnia sklepy zapraszają wszystkich klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać produktów tej marki albo chcieliby dokładniej przetestować organiczne kosmetyki Phenome. Konsultanci firmy dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć klientom pełną informację na temat produktów i ich działania. Każdy klient otrzyma również bezpłatne próbki kosmetyków, dzięki którym będzie mógł poznać i wypróbować wybrane produkty oraz przekonać się o ich skuteczności.