Przejdź do treści

Napisz co myślisz, pokaż co chcesz

Niezależnie od tego kim jesteś i czym zajmujesz się na co dzień, z pewnością jest szereg sytuacji, w których przydałby ci się wskaźnik laserowy w formie długopisu. Teraz możesz go mieć zawsze pod ręką – w funkcjonalnym i eleganckim wydaniu.

Długopis to jeden z najbardziej powszechnych w naszym życiu przedmiotów, używamy go każdego dnia, w najróżniejszych sytuacjach. W sklepie internetowym Multisort znajdziesz wyjątkowo funkcjonalny, metalowy długopis „Combilight” ze wskaźnikiem laserowym.

Jesteś człowiekiem sukcesu? Zdarza ci się prowadzić wykłady, albo prezentacje przed dużym audytorium? Jeśli tak, to zapewne wiesz, jak przydatny w takich sytuacjach potrafi być wskaźnik laserowy. Nie musisz się martwić jego brakiem w torbie. Teraz możesz go mieć od razu w swoim długopisie, zawsze pod ręką. W sekundę pokażesz słuchaczom, o którym wykresie opowiadasz, na którą wartość mają zwrócić uwagę, jakie dane wymagają podkreślenia. Nie tylko nauczyciel czy biznesmen powinien zakupić ten przyrząd. Przyda się w pracy przewodnikom, oprowadzającym turystów po muzeum czy galerii, a także historykom sztuki, analizującym poszczególne fragmenty dzieła.

Długopis ze wskaźnikiem laserowym może mieć wiele zastosowań. Lato to wyjątkowo przyjemna pora roku, ale jej zmorą są… komary. Wystarczy, że nie ruszając się z miejsca, wskażesz złoczyńcę, a twój bohaterski mąż, albo zaradna żona poradzi sobie z intruzem. Laser to także świetne narzędzie do zapewnienia odrobiny rozrywki swojemu pupilowi. Każdy kot i niejeden pies będzie zachwycony, gdy rzucisz mu wyzwanie „złapania” czerwonego światełka!

Wskaźnik laserowy „Combilight” posiada również brelok, do którego możesz podpiąć klucze. W ten sposób możesz być pewny, że urządzenie będzie zawsze przy tobie. A wszystko to zamknięte w eleganckim etui. Do kupienia w sklepie internetowym www.multisort.pl /kod towaru LSR-POINT23/.

Charakterystyka:

  • Produkt laserowy: klasa bezpieczeństwa II
  • Waga: 33 g (z bateriami)
  • Wymiary (długość x średnica): 143 mm x 9,5 mm
  • Długość fali: 630~680 nm
  • Zasięg: 500 m
  • Moc: <1 mW
  • Wymiary opakowania: 170 x 58 x 20 mm
  • Baterie w zestawie