Ruszył nowy serwis Polskapresse Bulgarska.pl

Bulgarska.pl to nowy serwis poświęcony piłkarskiemu mistrzowi Polski Lechowi Poznań. Powstanie serwisu towarzyszy objęciu przez „Polskę Głos Wielkopolski” oficjalnego patronatu medialnego nad drużyną.

Lech Poznań to aktualny mistrz Polski oraz największy pod względem przychodów klub piłkarski. Jego kibice uchodzą za najlepszych w Polsce, świadczy o tym nie tylko frekwencja na meczach, ale także ich aktywność w sieci. W samym czerwcu hasło „Lech Poznań” zostało wpisane w wyszukiwarce google ponad 130 000 razy (dla porównania: „praca poznań” tylko 74 000 razy). Naprzeciw tłumom fanów Kolejorza wyszedł nowy, internetowy serwis kibica – Bulgarska.pl. Na jego stronie, poza newsami znajdziemy także terminarz drużyny, materiały audio i video, komentarze, analizy, galerie, wywiady oraz garść statystyk. Serwis ma przyjazny i nowoczesny układ graficzny, oczywiście w biało-niebieskich barwach.

W czwartek 5 sierpnia do „Polski Głosu Wielkopolskiego” zostanie dołączona płyta „Jestem kibicem Kolejorza”. Na krążku znajdzie się wszystko, czego kibic Lecha może zapragnąć, w tym ciekawy program, dzięki któremu można na bieżąco aktualizować statystyki ligowe – poprzez portal Bulgarska.pl. Wiele elementów płyty jest bezpośrednio powiązanych z serwisem, dlatego stanowi ona dobre uzupełnienie konwencjonalnych kanałów komunikacji.

Serwisowi towarzyszy kampania promocyjna w „Polsce Głosie Wielkopolskim”, stacjach radiowych Eska, Merkury i Złote Przeboje oraz telewizjach TVP3 i WTK.

Za przygotowanie i promocję serwisu odpowiada Odział Polskapresse Prasa Poznańska.

źródło/autor: Polskapresse

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu