Jedna z największych baz danych SAP w Polsce pod opieką itelligence

Żabka wybrała itelligence do świadczenia usług administracji swoim środowiskiem SAP. Zakres usług obejmuje zdalną administrację rozwiązaniami SAP ERP, SAP BI oraz SAP Portal. itelligence zapewnia Żabce wsparcie administracyjne w trybie 24/7.

Główne korzyści Żabki wynikające z nowej umowy to dostęp do bardzo doświadczonego zespołu administratorów SAP bez konieczności angażowania sił i środków w rekrutację i zatrudnianie specjalistów ds. administracji SAP. Żabka skorzysta też ze wsparcia Service Desk itelligence, stanowiącego jeden centralny punkt kontaktu dla klienta.

– Nasza baza danych SAP jest jedną z największych w Polsce i ze względu na swój rozmiar wymaga szczególnej opieki. Mamy spore doświadczenie w jej obsłudze i administracji, dlatego oddając administrację SAP w outsourcing jasno określiliśmy zasady współpracy. Zdecydowaliśmy o wyborze itelligence na partnera w administracji naszym rozwiązaniem SAP, ponieważ firma ta jest w stanie zapewnić nam kompleksową, profesjonalną obsługę. – mówi Maciej Kląskała, Dyrektor IT w Żabka Polska SA.

– Specjalizujemy się w trudnych zadaniach. W tej chwili administrujemy i hostujemy największe bazy danych SAP w Polsce. Mamy w tym doświadczenie. Trzeba pamiętać o tym, że tak spektakularne pod względem wielkości bazy danych jak baza Żabki gromadzą i przetwarzają miliony bajtów informacji, bez których ich właściciel nie może prowadzić działalności. Zapewnienie wydajności systemom o takiej bazie wymaga perfekcyjnej staranności w obsłudze. itelligence ją gwarantuje. – mówi Marek Szczerba, Kierownik Działu SAP Technical Support w itelligence Sp. z o.o.

Zakres świadczonych usług obejmuje administrację aplikacjami SAP, ich bazami danych oraz systemami operacyjnymi.

źródło/autor: itelligence

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu