Letnia promocja doładowań i starterów na stacjach Statoil

Latem chętnie dzielimy się swoimi wakacyjnymi opowieściami z przyjaciółmi. Aby móc rozmawiać dłużej, kup określone doładowania i startery Play, Tak Tak, Orange, a dodatkowo otrzymasz bonusowe punkty w programie Premium Club na stacjach paliw Statoil w całej Polsce. Promocja trwa od początku sierpnia do 30 września br.

Każdy, kto na stacji Statoil kupi doładowanie elektroniczne Play lub Tak Tak o nominałach 50 zł, 100 zł czy 150 zł lub Orange o nominałach 50 zł, 100 zł, 200 zł otrzyma w ramach programu Premium Club liczbę punktów równą wartości nominału. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, które zostały tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Promocja epay i sieci stacji paliw obejmuje również startery. Przy zakupie zestawów startowych Play Fresh 5 zł i Play Fresh 9 zł, Tak Tak 5 zł i Tak Tak 9 zł oraz starterów Orange GO 5 zł i GO 20 zł za każde wydane 5 zł otrzymasz dodatkowe 5 punktów PC. Nowy starter pozwoli Ci na częstszy kontakt z przyjaciółmi w długie letnie wieczory.

Szczegóły promocji zawarte są w regulaminie na stronie www.epaypolska.pl oraz www.premiumclub.pl.