Ewa Farna – twarzą kosmetyków Oriflame Very Me

Ewa Farna została twarzą kosmetyków do makijażu dla dziewcząt, Oriflame Very Me. Współpraca z piosenkarką zakłada udział gwiazdy w kampanii promocyjnej nowej linii, która obejmuje: udział w sesjach zdjęciowych, wykorzystanie wizerunku w katalogu i na stronie internetowej, udział w spotkaniach z konsultantami, a także udział w niestandardowej formie reklamy na łamach młodzieżowych czasopism. Kontrakt zawarty został na okres od 01.07.2010 do 01.07. 2011.

Nowa twarz linii kosmetyków kolorowych Very Me, Ewa Farna jest wokalistką, której utwory od kilku lat nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Artystka tylko w 2010 roku została uhonorowana kilkoma nagrodami m.in. nagrodą Viva Comet 2010 jako Artystka Roku i Hit Roku za piosenkę „Cicho”, Hit Roku Eska Music Awards oraz nagrodą Złoty Dziób 2010 w kategorii Odkrycie Roku.

„Ewa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd wśród młodzieży” – mówi Diana Solarz, Dyrektor Marketingu Oriflame Poland. „Jest przebojowa, pełna energii, otwarta i prowadzi ekscytujące życie młodej gwiazdy. Dlatego też jest idealną kandydatką do komunikacji z młodymi, ambitnymi dziewczynami”.

Ewa – jak sama mówi – zdecydowała się podjąć współpracę z Oriflame, ponieważ motywują ją nowe wyzwania i uwielbia kosmetyki. „Piękno płynące z natury to jest to, co najbardziej lubię w Oriflame” – mówi. „Kosmetyki pięknie pachną i mają super konsystencję – naprawdę są dobre i skuteczne. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z firmą, której kosmetyki używam na co dzień” – dodaje.

Very Me to nowa seria kosmetyków do makijażu składająca się z kilku nowych propozycji. Znajdziemy w niej m.in: konektor, dzięki któremu można ze sobą połączyć dwa dowolne produkty: tusz do rzęs, eye-liner, błyszczyk lub szminkę. Seria Very Me będzie systematycznie wzbogacana o kolejne produkty w następnych katalogach.