Portal finansowy Finansosfera.pl wyróżnił najlepsze produkty sektora bankowego

Po raz pierwszy w swojej historii, serwis Finansosfera.pl postanowił przyznać wyróżnienia produktom bankowym, które porównuje biorąc pod uwagę niezależne opinie wystawiane przez samych Internatów. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które nie uzależnia wyników przeprowadzonych analiz od zadanych z góry parametrów. „Laury Finansosfery” zostały przyznane w oparciu o pozytywne opinie oraz zadowolenie samych użytkowników dzielących się swoją wiedzą na temat użyteczności wybranych produktów.

Na tej podstawie, wyróżnienie w kategorii „Konta osobiste” otrzymują :

Rachunek eKonto – znajdujący się w ofercie mBanku:

Przeważająca ilość opinii chwali eKonto za łatwość obsługi przez Internet, dostępność dużego wachlarza usług w ramach oferty mBanku i przede wszystkim brak opłat za większość usług dotyczących codziennych czynności związanych z jego prowadzeniem.

Konto z lokatą nocną – oferowane przez Alior Bank:

Intuicyjna bankowość internetowa, bardzo dobra dostępność palcówek bankowych, miła i fachowa obsługa doradców, innowacyjność wprowadzanych usług – to wszystko stanowi bardzo dobrą ofertę konta (według opinii wystawianych przez Internautów).

Wyróżnienie w kategorii „Konta oszczędnościowe” przyznane zostały :

Rachunek Mocnooszczędzający – oferowany przez POLBANK:

Duża dostępność placówek bankowych i najlepsza oferta pod względem wysokości oprocentowania rachunku, to dwa największe atuty „Rachunku Mocnooszczędzającego”.

Wyróżnienie w kategorii „Konto młodzieżowe” otrzymuje :

Rachunek IzzyKonto, proponowane przez mBank:

Usługa umożliwia dostęp do własnego kieszonkowego poprzez sieć bezprowizyjnych bankomatów, bardzo łatwy proces zakładania konta, najlepszy rachunek do nauki dla osób w wieku 13-18 lat – tak oceniają IzzyKonto młodzi użytkownicy serwisu Finansosfera.pl.

Wszystkie wyróżnienia zostały przyznane w kategoriach dotyczących rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.

„Uważamy, że jest to najważniejsze narzędzie pomocne w sposobie zarządzania domowym budżetem i odpowiedni wybór może w przyszłości zaoszczędzić dużo czasu, a przede wszystkim pozwoli ograniczyć do minimum wydatki związane z jego prowadzeniem w codziennym zarządzaniu finansami osobistymi.” – mówi Rafał Tomkowicz, Prezes Zarządu Finansosfera sp. z o.o.

„Jeżeli zwrócimy uwagę na popularność serwisów społecznościowych i chęć uczestnictwa w nich, dużych instytucji finansowych, można stwierdzić, że istnieje spore zainteresowanie konfrontacją potrzeb użytkownika (potencjalnego klienta) i banku jako oferenta produktu/usługi, która to ma się sprawdzać w użytkowaniu codziennym, a nie tylko charakteryzować się ‘ładnym opakowaniem’.” – dodaje Magdalena Sadowska, dyrektor marketingu Finansosfera.pl.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom mając jednocześnie nadzieję, że przyznane wyróżnienia przyczynią się rozwoju prac związanych z ulepszaniem wydawanych usług – dla zadowolenia potencjalnych przyszłych, jak również obecnych klientów.

Więcej informacji można znaleźć na podstronie www.finansosfera.pl/laury

źródło/autor: Finansosfera.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu