pf.pl w nowej odsłonie

Korzystanie z zasobów pf.pl jest teraz jeszcze łatwiejsze. Atrakcyjny sposób prezentacji wyników wyszukiwania, precyzyjne podpowiedzi dla użytkowników, nowy typ ogłoszeń podkreślający przydatne informacje – to najważniejsze zmiany.

W ubiegłym roku serwis pf.pl przeszedł gruntowaną metamorfozę, całkowitej zmianie uległa strona główna, pojawiły się nowe zakładki oraz narzędzia ułatwiające korzystanie z zasobów serwisu. W porównaniu do poprzedniej zmiany, obecna odsłona strony to przede wszystkim nowy, atrakcyjny sposób prezentacji wyników wyszukiwania i lepsza ekspozycja profilu firm.

Więcej informacji i lepsza widoczność

Wprowadzone zmiany powodują lepsze pozycjonowanie ofert klientów w pf.pl i wyszukiwarkach internetowych. Informacje o firmie są bardziej czytelne, wyeksponowano najważniejsze informacje takie jak: adres strony www, link do lokalizacji firmy na mapie, instrukcję dojazdu, można także dodawać rekomendacje firm. Teraz znalezienie firmy w pf.pl jest możliwe po branżach, słowach kluczowych lub frazach.

Nowości

Z nowych funkcjonalności warto wspomnieć o intuicyjnym systemie podpowiedzi. To oczywiste, że firmy poszukują klientów, dlatego wprowadzono nowe ogłoszenia internetowe, które umożliwiają prezentowanie danych w nowatorski sposób z użyciem tła, pozwalają na zamieszczenie logo i zdjęcia oddającego profil firmy, zawierają krótki opis działalności, adres strony www oraz dają wiele pożytecznych narzędzi takich jak link do lokalizacji firmy na mapie i wskazówki dla kierowcy. Można także dokonać rezerwacji, wystawić rekomendacje lub podzielić się informacją ze znajomym, np. na Facebook. Z kolei usprawnienia wprowadzone do algorytmu wyszukiwania spowodowały wzrost trafności wyników i przyspieszyły proces wyszukiwania informacji na stronie.

– Wprowadzone zmiany odzwierciedlają nowe trendy na rynku reklamy i dają lepsze możliwości pozycjonowania ofert klienta na stronach pf.pl i w Internecie. Są one efektem propozycji i opinii naszych klientów i użytkowników oraz analiz, które prowadzimy. Umożliwiamy dostęp do szczegółowych i przydatnych informacji o firmach oraz łatwiejszy kontakt z nimi – przekonuje Piotr Dębski, Business Development Manager w Eniro Polska.

Pf.pl cały czas się rozwija, już wkrótce kolejne nowości w serwisie.

źródło/autor: Eniro

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu