OutletMeblowy.pl otwiera sklep na Facebook’u

OutletMeblowy.pl podjął działania, które są prawdziwą innowacją. Niedawno otwarty sklep internetowy na portalu społecznościowym Facebook.com powstał we współpracy z Gupą AMP Media. Sklep zawiera ofertę wyprzedażową mebli ekskluzywnych marek, tj. Kler, Natuzzi, Koinor, Sofitalia czy Calligaris.

Jest to ukłon w stronę użytkowników portalu społecznościowego Facebook.com. To właśnie z myślą o nich została przygotowana sklepowa oferta zawierająca luksusowe elementy wystroju wnętrz marek zarówno polskich jak i zachodnich.

Projekt sklepu wpisuje się w ideę social shopping – obecnego trendu w Internecie. Jednakże, mimo popularności zjawiska, wdrożenie sklepu internetowego w formie zaproponowanej przez OutletMeblowy.pl na portalu Facebook jest całkowitą nowością. Aplikację sklepową można zobaczyć pod adresem:

http://www.facebook.com/apps/application.php?id=121474771221872&v=app_121474771221872

Stworzyliśmy innowacyjne narzędzie i opracowaliśmy formę sprzedaży na portalu Facebook.com. Jest to jedna z pierwszych tego rodzaju inicjatyw dotycząca takiej formy sprzedaży podobnego asortymentu zarówno w Polsce jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Mamy nadzieję na dalsze działania w kierunku social shoppingu – mówi Tomasz Krzemiński, manager zarządzający OutletMeblowy.pl

Informacje o wszystkich nowościach w sklepie OutletMeblowy.pl można znaleźć na: http://www.facebook.com/pages/Outletmeblowypl/264375341083

źródło/autor:  AMP Media

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu