Nowy Blu-ray od Yamahy dostępny w THF&VD

Nie wierzymy że istnieją na świecie osoby, które by nie znały lub choćby nie słyszały o produktach AV firmy Yamaha. Jeżeli jednak zdarzą się takie osoby, jesteśmy przekonani, iż z pewnością nowy, wszechstronny Blu–ray Yamahy BD-S667 zwróci na siebie Ich uwagę.

Blu-ray ten, pozwala na odtwarzanie uniwersalnych formatów w doskonałej jakości HD w tym DivX HD!, wykorzystuje zaawansowaną usługą sieciową BD-Live, a przy tym idealnie dopasowuje się wzornictwem, do nowej serii amplitunerów Yamahy.

Rosnąca popularność Blu–ray’a skłania producentów audio – wideo do maksymalnego wykorzystania możliwości tego formatu, dzięki któremu oglądanie filmów w prawdziwej jakości HD jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dlatego też BD-S667 wyposażony został nie tylko w najnowsze formaty audio-wideo i zaawansowane funkcje ale również, dzięki chociażby możliwości podłączenia go do sieci, pozwala na znacznie szerszy zakres zastosowań niż tylko odczyt płyt.

Zastosowanie funkcji BonusView, pozwala obok ekranu głównego odtwarzać dodatkowy obraz tzw. Secondary Video jak i również drugi strumień audio (Secondary Audio). Natomiast zastosowanie funkcji BD-Live, pozwala poprzez dostęp do określonych stron internetowych, na korzystanie z dodatkowych materiałów rozrywkowych i informacyjnych. Otrzymujemy również możliwość pobrania aktualnych zwiastunów, ekskluzywnych materiałów związanych z filmem, a także grania w gry, czy też prowadzenia rozmowy z innymi użytkownikami. Dzięki temu, BD-S667 staje się multimedialnym i uniwersalnym urządzeniem naszego domowego centrum rozrywki.

W pełni wyposażony w najnowsze standardy dekoderów HD, BD-S667 zapewnia nie tylko znakomity dźwięk ale również wyjątkowo ostry i pełen detali obraz, a dzięki x.v.Colour i Deep Colour wyświetlane filmy oszałamiają jakością i wyrazistością kolorów. Dodatkowo odtwarzacz Blu-ray pozwala na odczyt płyt DVD ze zdjęciami oraz plikami wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p. Możesz również stworzyć swój ulubiony album ze zdjęciami i odtwarzać go przy dźwiękach muzyki.

Już samo zaawansowanie powyższych funkcji sprawia, że wiemy dlaczego Yamaha jest liderem w branży audio-wideo. A dodatkowe możliwości BD-S667, takie jak kompatybilność z DivX HD!, możliwość odtwarzania plików zapisanych na płytach BD/DVD/CD oraz USB w formatach AVCHD, WMV, JPEG(HD), MP3 i WMA, czy kompatybilność z funkcją SCENE, sprawiają, iż korzystanie z nowego Blu-ray’a staje się proste, łatwe i przyjemne.

Dzięki BD-S667 Twoje domowe kino będzie olśniewało fantastycznym obrazem HD, zniewalało perfekcyjnym i detalicznym dźwiękiem, a zaawansowane, dodatkowe funkcje nie tylko uprzyjemnią czas spędzony na słuchaniu muzyki czy odtwarzaniu filmów, ale również zapewnią dodatkowe atrakcje i odkryją przed Tobą całkiem nowe możliwości rozrywki.

Sprawdź cenę

źródło/autor: Yamaha

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu