Innowacje w Wawel Service

Krakowski deweloper Wawel Service zaprasza na swoją stronę internetową, na której można w innowacyjny sposób zapoznać się z ofertą firmy. Do tej pory oprócz zdjęć i filmów dostępne były także wirtualne spacery po ukończonych już inwestycjach. Teraz, podobnej prezentacji doczekały się inwestycje w trakcie realizacji, m.in. Halszki 28 w Krakowie oraz Mokotów Residence w Warszawie. Zamiast obrazu z kamery jak w przypadku wirtualnych spacerów, w tym przypadku mamy do czynienia z wysokiej jakości trójwymiarowymi prezentacjami. Technologia zaczerpnięta z gier komputerowych pozwala budować wirtualne światy i poruszać sie po nich w czasie rzeczywistym. Dzieki takiej technologi możemy zapoznać sie z najdrobniejszymi detalami inwestycji oraz przespacerować sie po osiedlu, zanim jeszcze ono powstanie. Zastosowane rozwiązania pozwalają na precyzyjne zapoznanie sie z inwestycją oraz szybsze podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości.

Zawsze staramy się spełniać oczekiwania rynku, dlatego wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki, takie jak wirtualne spacery czy trójwymiarowe prezentacje. Wszystko po to, by oddać naszym Klientom możliwie dokładny obraz powstającej właśnie inwestycji – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service

Wcześniej deweloper zdecydował się umieszczenie osiedla Millenia Fort w wirtualnym świecie. Dzięki symulatorowi jazdy, gracze mogą zapoznać się z architekturą i zagospodarowaniem osiedla bez wychodzenia z domu. To kolejna forma innowacyjnej prezentacji inwestycji. Wszystkie z nich dostępne są na stronie www.taniemieszkania.pl.

źródło/autor: Wawel Service