Domeny .CO w ofercie INFO-CAL

W ostatnich dniach została wprowadzona otwarta rejestracja domen .CO na świecie. Firma hostingowa INFO-CAL, jako czołowy lider na polskim rynku usług hostingowych, natychmiast odpowiedziała na zaistniałą sytuację oferując swoim obecnym oraz przyszłym Klientom możliwość rejestracji własnych domen z tym rozszerzeniem.

Pierwsze kilka dni wolnej rejestracji domeny .CO na świecie świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu tym rozszerzeniem. W ciągu zaledwie kilkunastu pierwszych godzin od momentu rozpoczęcia jej rejestracji odnotowano blisko 220 tysięcy istniejących domen z tym rozszerzeniem. W kolejnych dniach zainteresowanie posiadaniem własnej nazwy w sieci z zakończeniem .CO sukcesywnie się utrzymywało, co w konsekwencji spowodowało, że w chwili obecnej można znaleźć ponad 350 tysięcy zarejestrowanych adresów z tym rozszerzeniem na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie tą domeną będzie się utrzymywać, co świadczy o jej niebywałym sukcesie, które może już niedługo przewyższyć dotychczasowe osiągnięcia takich domen jak .asia czy .mobi .

Potwierdzeniem tego mogą być również, pierwsze w ostatnich dniach, dokonane sprzedaże tych domen opiewające na kwoty do kilkuset tysięcy dolarów w przypadku domeny o.co oraz niespełna stu tysięcy dolarów za domenę e.co .

Fenomen narodowej domeny Kolumbii- domeny .CO polega na powszechnym utożsamianiu jej jako skrótu od słów COmpany, COrporation, COoperate czy Commerce , co w przypadku ceniących się firm jest bardzo wygodnym rozwiązaniem na promocje samych siebie w sieci, co w dobie powszechnie dostępnego internetu jest niezwykle istotne.

Za pośrednictwem INFO-CAL można zarejestrować domenę .CO w bardzo konkurencyjnej cenie 89 zł netto, z gwarancją ceny odnowienia domeny w przyszłym roku w kwocie 99 zł netto. Jest to niezwykle istotne gdyż rejestrując domenę u nas zaoszczędzasz nie tylko swoje pieniądze, ale również unikasz nieprzewidzianych wydatków w przyszłym roku – mówi Michał Trziszka, dyrektor zarządzający INFO-CAL

źródło/autor: INFO-CAL

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu