Diamentowa Miss Universe

Już 23 sierpnia w Las Vegas Miss Polonia 2009, Maria Nowakowska reprezentować będzie nasz kraj w światowych wyborach Miss Universe. Tuż przed wylotem, w Apartamencie Prezydenckim Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się wyjątkowa sesja fotograficzna najpiękniejszej Polki z biżuterią przygotowaną na finał przez Diamond International Corporation (D.I.C.) – Diamentami na miarę Królowej Piękności, które może przyniosą jej szczęście.

Maria Nowakowska, najpiękniejsza Polka, zmagać się będzie o tytuł Miss Universe z 79 kandydatkami z całego świata. Tegoroczny finał odbędzie się w Las Vegas – światowej stolicy rozrywki i hazardu.

Kolekcja biżuterii przygotowana przez D.I.C. dla Miss Polonia, która jedzie walczyć o tytuł Miss Universe ma subtelne i oryginalne kształty, kobiece i lekkie wzory, co w połączeniu z wyjątkowymi diamentami tworzy niespotykany efekt.

Jak prezentuje się nasza Miss można podziwiać na zdjęciach z sesji, która odbyła się tuż przed wylotem do Las Vegas, w Apartamencie Prezydenckim warszawskiego Hotelu Intercontinental. O fryzurę Miss Polonia 2009 Marii Nowakowskiej zadbał salon Daniela Kubicza. Autorem zdjęć jest Darek Senkowski.

Diamenty to symbol władzy, śmiałości i potęgi. Obdarza zdolnością koncentracji, przynosi radość i szczęście, dodaje odwagi. Swoich podopiecznych chroni i odbija krążące wokół złe myśli i słowa. Miejmy nadzieję, że w tym roku diamenty spod znaku DIC Poland naszej kandydatce przyniosą szczęście.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu