Avnet wspiera Biznes Partnerów sprzedających Brocade

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor Brocade na rynku polskim, uruchomił program wspierający Biznes Partnerów sprzedających produkty i rozwiązania Brocade. W ramach tego programu, mogą oni liczyć na bezpłatne wsparcie merytoryczno – techniczne, dostęp do szkoleń, dedykowane promocje i już wkrótce – na produkty demo.

Pierwszymi działaniami ze strony Avnet w zakresie wsparcia Biznes Partnerów jest możliwość rejestrowania faktur za zakupy produktów i rozwiązań Brocade w programie Avnet Premium Club i wymieniania zgromadzonych punktów na nagrody – od 1 sierpnia 2010r. W okresie sierpień – wrzesień 2010r. zostaną w Warszawie zorganizowane bezpłatne szkolenia przybliżające ofertę Brocade. Biznes Partnerzy mogą także już teraz zgłaszać zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu produktów i rozwiązań Brocade przygotowywane pod ich indywidualne potrzeby.

Pomysłodawca i koordynator programu, product manager Rafał Zieliński mówi, że: „wszystkie działania podejmowane w ramach programu mają na celu rozszerzenie aktualnie posiadanej wiedzy na temat produktów sieciowych dostępnych na rynku. Avnet we współpracy z Brocade, światowym liderem tak IP jak i SAN, stawia na nowe technologie oraz budowanie świadomości Biznes Partnerów w ramach otwartego modelu współpracy. Rozwój wiedzy w tym zakresie, podobnie jak aktywne wsparcie w procesie sprzedaży stanowią dla nas ważny krok na drodze budowania w Avnet silnego działu sieciowego.”

źródło/autor: Avnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu