Amerykański portal Stereophile.com przeprowadził test Perły wśród urządzeń stereo – odtwarzacza SACD SA-KI Pearl firmy Marantz

Marantz SA-KI Pearl, według portalu Stereophile.com, to pięknie zbudowany, wspaniale zaprojektowany odtwarzacz SACD/CD, który oferuje imponujący balans i doskonale dopracowane charakterystyki. Wyróżnia się wspaniałą dynamiką, detalicznością, większą przejrzystością oraz wieloma ulepszeniami w zakresie dźwięku. SA-KI-Pearl stanie się niezawodnym urządzeniem w każdym zestawie audio-wideo. Słuchając dźwięku wydobywającego się z tego genialnego systemu podczas odtwarzania płyt CD lub LP wiesz, że ten, kto stał za stworzeniem tego wspaniałego urządzenia, jest znakomitym słuchaczem i wielkim pasjonatem muzyki. Tą osobą jest, jedna z najlepiej rozpoznawalnych osobistości w branży audio, człowiek o wielkiej muzycznej pasji – Ken Ishiwata.

Dziedzictwo doskonałej i ciągle dopracowywanej technologii gwarantuje, że tworzone przez Marantza komponenty potrafią wydobyć prawdziwą esencję z każdego nagrania, czy w przypadku urządzeń AV – filmu. SA-KI Pearl jest tego doskonałym przykładem. Ta ekskluzywna, limitowana seria jest prawdziwą audiofilską gratką dla miłośników wspaniałego brzmienia. Dopracowana w najmniejszych szczegółach przez Kena Ishiwate, idealnie dopasuje się do stylu życia każdego słuchacza oraz zyska uznanie każdego konesera dźwięku na świecie.

źródło/autor: Stereophile.com