Przejdź do treści

ADmanago obniża koszty kliknięć w Google nawet o 70%

ADmanago (www.admanago.pl) to pierwsza na polskim rynku aplikacja internetowa, za pośrednictwem której w bardzo prosty sposób można samodzielnie opublikować reklamę w wyszukiwarce Google. System emisji reklamy w ADmanago został uproszczony do niezbędnego minimum, tak aby reklamodawca nie musiał zakładać konta w systemie Adwords i żeby nie musiał korzystać z usług agencji reklamowej.

Najważniejszymi w systemie są kreator reklam oraz moduł optymalizacji, który automatycznie obniża koszty kliknięć nawet o 70% w stosunku do kampanii prowadzonej przez system Google Adwords.

Proces rejestracji i publikacji reklamy zajmuje w ADmanago kilkadziesiąt sekund i jest to możliwe bez zakładania konta w systemie Google Adwords. ADmanago udostępnia również prosty w obsłudze kreator reklam. Aby stworzyć boks reklamowy wystarczy podać link, który chcemy reklamować a system sam zasugeruje słowa kluczowe. Po uruchomieniu kampanii system ADmanago rozpoczyna automatyczną cogodzinną optymalizację ceny za kliknięcie, które w niektórych przypadkach spadają nawet o 70%. System dokonuje optymalizacji co godzinę na każdym słowie kluczowym.

Możliwości optymalizacyjne i uproszczenie procesu reklamowania się w Google przy użyciu ADmanago zostały potwierdzone przez testy wykonane przez portal Webhosting.pl, w którym ADmanago otrzymało ocenę 9 na 10.

– Udostępniliśmy ADmanago ponieważ chcemy, aby reklama w Google uzyskała znacznie szerszy zasięg niż dotychczas. W tym momencie z tej formy promocji korzysta zaledwie kilkanaście procent polskich firm. Chcemy aby dzięki ADmanago ta liczba wyraźnie wzrosła w szczególności wśród tych przedsiębiorców, którzy nie chcą wydawać na zlecanie tej usługi na zewnątrz ani nie mają czasu na naukę obsługi systemu Google Adwords – mówi Grzegorz Błażewicz, Prezes firmy Benhauer, która wdrożyła i zarządza ADmanago.

ADmanago oferuje bardzo niskie ceny za korzystanie z systemu. Najtańszy pakiet, który umożliwia opublikowanie jednej reklamy kosztuje jedynie 19 zł miesięcznie. Pakiet dla większej firmy kosztuje 109 zł.

W najbliższym czasie oddane do użytku zostaną pakiety dla użytkowników posiadających już konta w Google Adwords, które umożliwią samą optymalizację prowadzonych na koncie Adwords kampanii.

Test ADmanago w Webhosting: http://webhosting.pl/AdManago.test.aplikacji.do.zarzadzania.kampaniami.AdWords