Twojapogoda.pl – prognoza dla 2 tys. punktów w Polsce

Największy niezależny serwis pogodowy www.Twojapogoda.pl doczekał się nowej wersji. Witryna www.Twojapogoda.pl, którą odwiedza ponad 2 mln użytkowników miesięcznie , została udostępniona w nowej szacie graficznej oraz rozbudowanej formule zawierającej szczegółowe dane pogodowe dla ponad 2 000 punktów w całej Polsce.

– Jako jedyni prezentujemy tak szczegółowe dane pogodowe. Nikt dotychczas nie podjął się prezentacji prognoz dla 2 tysięcy punktów w całym kraju – mówi Rafał Janik, pełnomocnik Zarządu Redefine ds. serwisów stowarzyszonych. – Taka rozbudowa danych wymagała przebudowania serwisu pod kątem prezentowanych informacji. Naturalnym krokiem była również zmiana szaty graficznej. Liczymy, że odświeżenie całości przyczyni się do dalszego, jeszcze dynamiczniejszego wzrostu liczby osób stale korzystających z Twojapogoda. – Co roku podwajana jest oglądalność serwisu Twojapogoda.pl. W lipcu 2009 odnotowano 1,2 mln UU, teraz jest ich już 2 mln.

Twojapogoda.pl prezentuje także prognozy długoterminowe obejmujące 16 dni oraz informacje o ostrzeżeniach pogodowych. To potężna baza danych na temat prognoz meteorologicznych, ale także źródło wiedzy o zjawiskach atmosferycznych. Baza artykułów, encyklopedia, galerie rozbudowywane są od początku istnienia serwisu, a więc już od ośmiu lat.

źródło/autor: Redefine

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu