Telefony IP Yealink pomyślnie przeszły pełen test kompatybilności z systemem 3CX

Firma 3CX (www.3cx.com), twórca wielokrotnie nagradzanego rozwiązania telekomunikacyjnego 3CX Phone System dla systemów Windows oraz Yealink Network Technology Co, Ltd. (www.yealink.com), wiodący producent telefonów IP audio i wideo poinformowały, że testy zgodności 3CX Phone System i telefonów Yealink IP zakończyły się sukcesem.

Nick Galea, prezes 3CX, powiedział – Mamy przyjemność ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą Yealink. Telefony IP Yealink są łatwe w konfiguracji i bardzo konkurencyjne cenowo. Stanowią doskonałe uzupełnienie gamy telefonów IP, które wspieramy. Możemy zapewnić klientów i partnerów 3CX, że produkty Yealink zostały kompleksowo przetestowane i są w pełni obsługiwane przez 3CX.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z kompatybilności naszych telefonów z rozwiązaniami 3CX. Połączenie systemów 3CX IP PBX i naszych telefonów IP HD Voice tworzą doskonałe i innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich firm – mówi Lu Stone, wiceprezes firmy Yealink.

Rozwiązanie 3CX Phone System dla Windows oparte jest na standardzie SIP i obsługuje najbardziej popularne telefony SIP, bramy VoIP, a także umożliwia współprace z różnymi dostawcami usług VoIP jak i pozwala na podłączenie linii telefonicznych PSTN. Oferuje skalowalne, łatwe w instalacji rozwiązanie będące alternatywą dla własnych rozwiązań PABX oferowanych przez niektórych producentów. Jednocześnie daje firmom dostęp do pełnej gamy zaawansowanych funkcji telefonicznych, które pozwolą im na zmniejszenie kosztów telekomunikacyjnych dzięki zwiększeniu wydajności i mobilności pracowników. Dystrybutorem telefonów Yealink (www.yealink.pl) w Polsce jest Kontel-Telecom. Posiadane w ofercie telefony Yealink SIP-T2X z serii IP HD Voice, w tym SIP-T28P/SIP-T26P/SIP-T22P/SIP-T20P, wyposażone w chipset TI TITAN i TI Voice Engine, oferują wysokiej jakości, szerokopasmowy głos wspierając wiele kodeków, ochronę prywatności i wiele przydatnych funkcji, w tym BLF/BLA, PoE, autokonfigurację PNP i pełną współpracę z 3CX.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu