Robyg zaprasza na dzień otwarty City Apartments

Powrót z wakacji do nowego mieszkania? Tak, w nowej promocji ROBYG. W trakcie Happy Hours dwupokojowy apartament na Żoliborzu będziemy mogli kupić już od 319 000 zł.

Według utartej opinii, lato nie jest okresem, w którym osoby planujące zakup mieszkania chętnie podejmują decyzje. Odkładają je na późniejsze miesiące, a priorytetem w lipcu i sierpniu stają się wakacyjne wyjazdy. ROBYG przekonuje, że jedno i drugie można łatwo połączyć.

– Każdy klient ma możliwość indywidualnego ustalenia, ile czasu potrzebuje od podpisania umowy w biurze sprzedaży do wieńczącego zakup aktu notarialnego. Ten okres może wykorzystać na wypoczynek, a po powrocie odebrać klucze do nowego mieszkania – mówi Wojciech Okoński, prezes zarządu ROBYG S.A. – Może też zmienić kolejność i wyjechać po podpisaniu aktu, jednocześnie zlecając wykończenie lokalu wybranej ekipie remontowej.

Aby zachęcić klientów, ROBYG organizuje specjalną wakacyjną promocję. W sobotę 7 sierpnia firma zaprasza na dzień otwarty City Apartments na Żoliborzu. Pomiędzy godz. 10 a 15 trwać będzie akcja Happy Hours – promocyjne ceny przygotowane wyłącznie dla osób odwiedzających w tym czasie inwestycję przy ul. Rydygiera 15. Ceny dwupokojowych apartamentów zaczynają się już od 319 000 zł.

Niewątpliwym atutem City Apartments jest lokalizacja projektu – na Żoliborzu Południowym, tuż przy granicy Śródmieścia, w pobliżu kilku węzłów komunikacyjnych, gwarantująca doskonały dostęp do transportu publicznego, łącznie ze stacją metra. Dotychczasowi nabywcy cenią sobie także jakość wykonania i wysoki standard inwestycji – poczynając od wynoszącej aż 2,90 m wysokości lokali, poprzez drewnianą stolarkę okienną w apartamentach i reprezentacyjne wykończenie części wspólnych, po zielony dziedziniec wewnętrzny służący wszystkim mieszkańcom.

I etap City Apartments został już zakończony, na kupujących czekają gotowe mieszkania. Trzeba się jednak spieszyć, bowiem ich liczba stale maleje. Sobotni Dzień Otwarty może być ostatnim momentem, aby kupić apartament z możliwością natychmiastowego odbioru.

Klienci będą mogli również zapoznać się z ofertą mieszkań, na które trzeba będzie trochę poczekać. Rozpoczyna się bowiem budowa II etapu City Apartments. Powstanie w nim blisko 230 apartamentów i lokali usługowych. Powierzchnie mieszkań wyniosą od 40 do 120 m kw. Jest to zatem propozycja zarówno dla osób mieszkających samodzielnie, jak i dla rodzin, nawet tych nieco większych.

źródło/autor: TBT i Wspólnicy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu