Nowy dyrektor turystyki w Signal Iduna Polsa TU S.A.

Jerzy Świątek objął stanowisko Dyrektora Biura Ubezpieczeń Turystycznych w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna S.A. z dniem 1 sierpnia 2010 roku.

Nowy Dyrektor będzie odpowiedzialny za kreowanie polityki sprzedażowej oraz utrzymanie pozycji lidera Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna w turystyce. Ponadto w zakresie jego obowiązków znajdzie się współtworzenie oferty dla branży turystycznej oraz klientów indywidualnych. Będzie zarządzał 8 ośrodkami sprzedażowymi Signal Iduna w Polsce, w tym 7 oddziałami regionalnych i 1 biurem handlowym.

Jerzy Świątek posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz ubezpieczeniowej. W swojej karierze przez ponad 16 lat ściśle współpracował z branżą turystyczną oraz dodatkowo przez ponad 12 lat poszerzał wiedzę w sektorze ubezpieczeń. Doświadczenie zdobył pracując m.in. dla Juventur S.A., Gerling Polska TU S.A., a ostatnio dla Polskiego Biura Podróży Orbis Sp. z o.o. W trakcie swojej kariery odpowiedzialny był za różne linie biznesu. Najdłuższe doświadczenie posiada w turystyce, ale przez wiele lat zajmował się także ubezpieczeniami majątkowymi oraz ubezpieczeniami na życie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz City University Business School w Londynie.

„Cieszę się, że do naszego Zespołu dołącza osoba, posiadająca tak duzą praktykę w dziedzinie ubezpieczeń oraz doskonale znająca ten sektor polskiego rynku. Linia turystyczna jest jedną z kluczowych linii naszej dzialalności, dlatego szczególnie zależy nam na tym, by nadzór nad nią pozostawał w dobrych rękach. Jestem przekonany, że nowy Dyrektor razem z zespołem zrealizuje stawiane przed nim zadania.” – mówi dr Adam H. Pustelnik, Prezes TU Signal Iduna.

źródło/autor: Signal Iduna

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu