Nowy dyrektor działu strategii w TEQUILA\Polska

Dagmara Strzębicka została dyrektorem działu strategii w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska.

Bardzo cieszymy się, że Dagmara dołączyła do naszego zespołu. W przeszłości przeprowadziliśmy razem wiele projektów strategicznych i reklamowych zakończonych dużym sukcesem. Strategia jest jej pasją, dlatego głęboko wierzę, że będzie ją realizować wspólnie ze swoim nowym zespołem – mówi Przemysław Wojak, Managing Partner TEQUILA\Polska.

Dla Dagmary objęcie nowego stanowiska to powrót do TEQUILA\Polska. W latach 2003 – 2004 pracowała w agencji jako copywriter.

Dagmara Strzębicka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z branżą reklamową związana jest zawodowo blisko 10 lat. Karierę rozpoczynała w Krakowskim Biurze Festiwalowym jako członek zespołu producenckiego. Następnie realizowała projekty m.in. dla Grant Thorton Frąckowiak, Aviva/Commercial Union, Bauer, mBank i Uniwersytetu Warszawskiego. Jest laureatką wielu branżowych nagród, m.in. Klubu Twórców Reklamy – „KTR”. Przed przejściem do TEQUILA\Polska zajmowała stanowisko Strategy Director w interaktywnej grupie NETIZENS oraz Managing Partner w agencji Tomorrow.

źródło/autor: Q&A Consulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu