Pierwszy w Polsce pokaz szczeniąt rasowych w Bonarce

1 sierpnia w Bonarka City Center odbędzie się – po raz pierwszy w Polsce -pokaz, podczas którego zaprezentują się rasowe szczenięta. W programie zaplanowano również wiele innych atrakcji, w tym grooming, pokaz tresury, bezpłatne porady weterynaryjne i pielęgnacyjne. Odbędzie się także akcja adopcyjna małych czworonożnych przyjaciół.

Kilkadziesiąt małych psich piękności w wieku od 3. do 15. miesiąca życia, reprezentujących różne rasy, można będzie zobaczyć w godzinach 11 – 17.00 na placu przy wejściu głównym do Bonarki (przy Palmiarni). Pokazy groomingu, czyli psiego fryzjerstwa, przeprowadzą specjaliści z Salonu Piękności Psów oraz studia groomerskiego – Mondocane. Dla wszystkich psów, które 1 sierpnia właściciele przyprowadzą do Bonarki, przewidziano profesjonale bezpłatne porady weterynaryjne i pielęgnacyjne.

W ramach niedzielnego pokazu szczeniąt odbędzie się akcja adopcyjna sympatycznych czworonogów z przytuliska w Charbutowicach.

Dla każdego adoptowanego pieska, sklep Kakadu, mieszczący się w naszym centrum, ufundował wyprawkę. Bezdomne psiaki będzie można wspomóc także podczas organizowanej zbiórki pieniędzy.

Bonarka City Center to pierwsza polska Galeria Handlowa gdzie – po pasażach – można spacerować ze swoimi dobrze wychowanymi czworonogami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu