Już ponad pół miliona zarejestrowanych użytkowników mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert

Liczba zarejestrowanych Użytkowników mobilnej nawigacji osobistej NaviExpert przekroczyła pół miliona. W ciągu ostatniego roku dynamika wzrostu wyniosła 150%, z poziomu około 200 000 zarejestrowanych Użytkowników w lipcu 2009 r. do ponad 500 000 na początku lipca 2010 r. Dzięki temu NaviExpert osiągnął pozycję lidera na dynamicznie rozwijającym się rynku nawigacji GPS w telefonach komórkowych.

Nieustanna praca nad rozwojem aplikacji oraz dostosowaniem jej do rosnących oczekiwań Klientów zaowocowała sukcesem rynkowym NaviExpert, mierzonym niezwykle dynamicznym wzrostem zarejestrowanych Użytkowników. Korzystający z nawigacji NaviExpert cenią sobie jej uniwersalność i poręczność. Dzięki temu, że jest ona zainstalowana w telefonie, zawsze mają przy sobie urządzenie do nawigacji i lokalizacji. Doceniają również unikatowe rozwiązania naszej oferty jak np. wytyczanie najszybszych dróg dotarcia do celu z pominięciem korków, dzięki autorskiej technologii Community Traffic online. – powiedział Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Klienci chwalą sobie również informacyjną użyteczność naszej nawigacji. Zapewnia ją pełna baza fotoradarów, punktów częstych kontroli drogowych, niebezpiecznych miejsc oraz remontów, która jest stale aktualizowana i weryfikowana przez społeczność Użytkowników – dodał A. Jaszkiewicz.

Wygodę wyszukiwania i lokalizacji interesujących miejsc gwarantuje w NaviExpert intuicyjna wyszukiwarka POI Explorer. Bogata baza interesujących miejsc tzw. POI oraz wyczerpujące opisy dotyczące ich działalności stanowią doskonały przewodnik w podróży. Znajdują się w nim restauracje, parkingi, stacje benzynowe, punkty usługowe, muzea oraz wiele innych użytecznych miejsc. W aplikacji NaviExpert można również wyszukać aktualny repertuar kin, interesujące wydarzenie kulturalne lub sportowe w okolicy, a następnie – dzięki nawigacji – szybko tam dojechać.

NaviExpert rozwija się bardzo dynamicznie, ponieważ szybko reagujemy na potrzeby Użytkowników. Oczekują oni nawigacji osobistej, z której mogą skorzystać w każdej chwili. Aktualność naszych map oraz pełna i stale aktualizowana informacja o interesujących miejscach POI znalazły uznanie na tak konkurencyjnym rynku nawigacji GPS w Polsce. Telefon komórkowy wyposażony w aplikację NaviExpert stał się profesjonalnym i cenionym przez Użytkowników urządzeniem do nawigacji, dlatego liczymy na dalszy równie dynamiczny wzrost liczby naszych Klientów – powiedział A. Jaszkiewicz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu