Ciszewski Financial Communications odpowiada za obługę medialną Mercer

Firma Ciszewski Financial Communications rozpoczęła współpracę z Mercer Polska – jedną z największych na świecie firm świadczących usługi doradztwa strategicznego obszaru HR i jednocześnie wiodącym brokerem ubezpieczeniowym.

Umowa o współpracy, pomiędzy Ciszewski Financial Communications a Mercer, została podpisana na rok. Do zadań agencji należeć będzie m. in. opracowanie strategii komunikacji, prowadzenie relacji z mediami oraz stałe doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej.

„Cieszymy się, że nasza firma rozpoczyna współpracę z Ciszewski Financial Communications. Zdajemy sobie sprawę, że wdrożenie skutecznych działań komunikacyjnych pozwoli nam zaistnieć w świadomości szerszej grupy klientów” – mówi Krzysztof Nowak z Mercer Polska.

„Praca dla Mercer będzie dla nas niezwykle interesująca. Ta międzynarodowa firma, zatrudniająca kilkadziesiąt tysięcy pracowników na świecie, w Polsce doradza firmom w kwestiach związanych z wynagrodzeniami i świadczeniami. Mercer jest brokerem ubezpieczeniowym specjalizującym się w ubezpieczeniach pracowniczych, zajmuje się konsultingiem w takich obszarach jak emerytury, opieka medyczna, programy flexible benefits. Mercer doradza również w obszarach związanych z wynagrodzeniami pracowników oraz wartościowaniem stanowisk. Wierzymy, że jednym z efektów naszych działań będzie zwiększenie zainteresowania tego typu usługami na polskim rynku” – mówi Paweł Tomczuk, dyrektor generalny Ciszewski Financial Communications.

Osobami odpowiedzialnymi za obsługę firmy Mercer Polska w Ciszewski Financial Communications będą: Jakub Zadrożny, Senior Account Manager, szef działu Law & Consulting, Artur Skoneczko, Senior Account Executive oraz Magdalena Czajka, Junior Account Executive w tym dziale.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu