Poznaj nowy wymiar piękna – Internetowy konkurs Ceramiki Paradyż

Szykując się do remontu często jesteśmy zmęczeni wędrówkami po sklepach i poszukiwaniem płytek, które spełnią nasze oczekiwania. Wielu z nas woli usiąść wygodnie przed komputerem i na stronie internetowej wyszukać tego, co nas interesuje. Internetowy serwis Ceramiki Paradyż to miejsce, w którym możemy połączyć przyjemne z pożytecznym – zapoznać się z nowymi kolekcjami i wziąć udział w konkursie, który pozwala na poznanie innowacyjnego wymiaru piękna.

Nowe, fascynujące kolekcje

W lipcu Ceramika Paradyż rozszerzyła gamę swoich produktów o 10 wyjątkowych kolekcji, w nowym wymiarze piękna, oferując klientom innowacyjne rozwiązania najwyższej jakości. Płytki w formacie 30×60 cm i 29,5×59,5 cm w odsłonie rektyfikowanej, to rozwiązanie, które ozdobi każde wnętrze, a różnorodność wzorów i fascynujące kolory pozwolą wydobyć z niego ukryte piękno.

Zapraszamy do zabawy wokół piękna

Poznając nowe kolekcje Ceramiki Paradyż warto dodatkowo umilić sobie czas biorąc udział w konkursie związanym z poznaniem nowego wymiaru piękna. Wystarczy wejść na stronę www.twojwyborpiekna.pl i wziąć udział w zabawie. Codziennie do wygrania piękne kubki ceramiczne z limitowanej serii.

Aby wziąć udział w konkursie należy codziennie odwiedzać stronę internetową Ceramiki Paradyż. Każdego dnia, przez cały czas trwania konkursu, będzie pojawiało zdjęcie prezentujące fragment łazienki. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie, która z nowych kolekcji została na nim zaprezentowana. Po odgadnięciu należy wpisać poprawną nazwę kolekcji w treść formularza, uzupełnić dane i wziąć udział w codziennym losowaniu nagród. Zabawa rozpoczęła się 19 lipca i potrwa do 26 września.

Kubki z limitowanej serii będzie można zdobyć również biorąc udział w konkursie realizowanym na profilu Ceramiki Paradyż na Facebooku. Zostań jego fanem i bądź na bieżąco z nowinkami na temat płytek, konkursów i piękna. Konkurs rozpoczyna się 26 lipca.

Piękno w każdym szczególe.

Konkurs Ceramiki Paradyż pozwala nie tylko wygrać atrakcyjne nagrody, ale również wprowadza uczestników w fascynujący świat nowych kolekcji, które zostały stworzone według najnowszych trendów i przy użyciu innowacyjnych technologii. Dzięki temu oferują klientom jakość i design na najwyższym poziomie. Wystarczy je sobie wyobrazić w swojej łazience. Piękne, prawda?

źródło/autor: Ceramika Paradyż

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu