Przejdź do treści

On Board PR dla Disney XD

W ramach współpracy z Disney XD, On Board PR Ecco Network zajmuje się obsługą medialną cyklu plenerowych imprez z serii „Fineasz i Ferb – reakcja łańcuchowa”.

On Board PR Ecco Network zajmuje się obsługą medialną cyklu lipcowych imprez plenerowych dla dzieci „Fineasz i Ferb – reakcja łańcuchowa”. Imprezy odbywają się co tydzień w sobotę, w jednym z czterech miast Polski. Dzieci bawiły się już we Wrocławiu i w Warszawie, czeka je jeszcze impreza w Katowicach oraz Poznaniu. Każda zabawa z serii „Fineasz i Ferb – reakcja łańcuchowa” jest wypełniona mnóstwem atrakcji, konkursów i nagród.

Dzieci, wzorem tytułowych bohaterów, Fineasza i Ferba, którzy spędzają wakacje konstruując swoje własne genialne wynalazki, mają za zadanie wybudować machinę funkcjonującą na zasadzie „efektu domina” inaczej reakcji łańcuchowej. Jej uruchomienie doprowadzi do spektakularnego finału. Osobą, która uruchomi reakcję łańcuchową, a tym samym zainicjuje wielki finał, będzie wylosowane spośród uczestników imprezy dziecko.

Wszystkie cztery imprezy są poprzedzone konkursami radiowymi, w których można wygrać aparaty fotograficzne oraz torby wypełnione po brzegi gadżetami Disney XD.

Dzieci, które będą chciały poćwiczyć swoje umiejętności w budowaniu wielkiej reakcji łańcuchowej, mogą to zrobić na stronie www.disneyxd.pl. To na niej Fineasz i Ferb pokazują w jaki sposób budują swoje konstrukcje.

Dodatkową atrakcją na warszawskiej imprezie była obecność znanej gwiazdy serialu TVN „Na Wspólnej” – Kuby Wesołowskiego. To właśnie on z wybranym dzieckiem zapoczątkował tytułową reakcję łańcuchową. Warszawska impreza została sfilmowana i już w sierpniu będzie wyemitowana na kanale Disney XD.

Disney XD jest dostępny w 83 krajach z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki i posiada 10 sygnałów w 12 różnych językach. Ogółem stanowi to liczbę 14 kanałów i 40.4 miliona gospodarstw domowych.

Disney XD jest kanałem działającym na wielu płaszczyznach, przedstawiającym fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Skierowany jest głównie do chłopców w wieku 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem.

Kontent kanału Disney XD obejmuje telewizję, Internet oraz platformy mobilne i VOD. Wśród propozycji programowych znajdują się seriale, filmy, jak również krótsze formy telewizyjne.

Disney XD wkrótce po swojej premierze w Polsce, stał się jednym z ulubionych kanałów telewizyjnych dla dzieci w kraju. Wśród oferty kanału znajdują się zarówno nowe oryginalne produkcje, jak Ja w kapeli, jaki i dobrze znane seriale Fineasz i Ferb oraz Zeke i Luther, które szybko zdobywają sobie lojalną widownię.

* Definicja kanału zależy od jego przystosowania. Kanał liczony jest jako oddzielny, gdy: 1) posiada osobne pasmo obrazu lub 2) odrębny język (pasmo językowe, które kierowane jest na dany kraj, w którym obowiązują dwa lub więcej języków, lub kraje z tym samym pasmem wizualnym stanowią jeden kanał).