Nowy standard w Gdańsku – gwarancja najlepszej oferty

Grupa Deweloperska ROBYG zwraca uwagę kupujących na jakość ofert dostępnych na gdańskim rynku. Jeśli jej klienci znajdą podobnej klasy mieszkania za niższą cenę, odda im wpłacone pieniądze. Akcją promocyjną objęta jest inwestycja „Lawendowe Wzgórza”, realizowana przy ul. Jabłoniowej w południowej części Gdańska.

Mechanizm promocji „Gwarancja Zwrotu Pieniędzy” jest bardzo prosty. Każdy klient, który podpisze umowę przedwstępną na zakup mieszkania w I etapie osiedla „Lawendowe Wzgórza” i wpłaci pierwszą ratę, będzie miał 30 dni na znalezienie w Gdańsku tańszej oferty, zapewniającej co najmniej równie wysoki standard wykonania. Jeśli mu się to uda, ROBYG zwróci pełną wpłaconą kwotę, bez jakichkolwiek kar czy kosztów.

Analizując dostępne na gdańskim rynku oferty, firma dostrzegła, że stosowane przez nią elementy wykończenia wykraczają poza dominujący standard. Dlatego postanowiła zwrócić uwagę klientów także na to, czego mogą spodziewać się wewnątrz mieszkań. Chodzi między innymi o drewnianą stolarkę okienną, solidne drzwi antywłamaniowe i eleganckie szklane balustrady balkonów.

– To nie są materiały, które wymagałyby podnoszenia cen i plasowania mieszkań w droższym segmencie. Jesteśmy przekonani, że są naturalnym elementem dobrze wykonanych inwestycji, oferowanych na średnim poziomie cenowym. Oczywiście, przy założeniu, że stawki są rozsądnie skalkulowane. Dlatego chcemy w ten sposób uzmysłowić gdańskim klientom, że mają prawo oczekiwać od deweloperów nieco więcej – deklaruje Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej ROBYG S.A.

Korzyści dla obu stron transakcji są oczywiste. ROBYG zyskuje rozgłos i narzędzie, dzięki któremu wahający się klienci mogą łatwiej i bezpieczniej podjąć decyzję. Jeśli potem uznają, że mogli wybrać lepiej, mają czas, aby to jeszcze raz sprawdzić i zmienić zdanie. O ile rzeczywiście ktoś zaproponuje im lepsze warunki. Z akcji promocyjnej kupujący mogą skorzystać do końca września br.

– Wysoka jakość za rozsądną cenę to sposób, w jaki ROBYG od 10 lat z sukcesem rozwija się na rynku warszawskim. Na tej zasadzie chcemy też zbudować swoją silną pozycję w Gdańsku – dodaje Oscar Kazanelson.

Objęte promocją osiedle „Lawendowe Wzgórze” powstaje w dzielnicy Gdańsk Południe przy ul. Jabłoniowej. W I etapie budowany jest sześciokondygnacyjny budynek, mieszczący 103 mieszkania o powierzchni od 30 do 92 m kw. Ich ceny zaczynają się od 4 299 zł za m kw. Dwupokojowe mieszkanie można kupić już za nieco ponad 200 000 zł.

Docelowo w projekcie powstanie ponad 1 000 mieszkań, realizowanych w 13 etapach. W planach przewidziano też miejsce dla mniejszych obiektów – domów jedno- i kilkurodzinnych. Całość ma stanowić zupełnie nową, zatopioną w zieleni dzielnicę, w której będzie też miejsce na tereny rekreacyjne, boiska, place zabaw i przedszkole. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji pełną miejską infrastrukturę – lokalne kawiarenki, punkty usługowe i handlowe, dobrą komunikację z oddalonym o zaledwie 10 minut centrum Gdańska.

źródło/autor: TBT i Wspólnicy

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu