Nowy pakiet 4_star w ofercie 4_clover

W poniedziałek (26 lipca) należąca do IDMnetu sieć kobieca 4_clover wprowadziła do oferty nowy pakiet tematyczny: 4_star. Jego odbiorcami są kobiety zainteresowane życiem gwiazd i wydarzeniami ze świata show biznesu.

W skład pakietu wchodzą czołowe serwisy plotkarskie należące do sieci: Se.pl (sekcja rozrywka), Kozaczek.pl, Vipnews.pl, Plotkara.pl, Starnews.pl. Pakiet, z zasięgiem 2 594 366 realnych użytkowników, zajmuje pozycję lidera w kategorii Plotki i życie gwiazd. (Megapanel PBI/Gemius, maj, 2010). W ofercie 4_star dostępne są wszystkie standardowe formy reklamowe oraz działania niestandardowe m.in. dedykowane bloczki graficzne, newsy w formie komiksów, pojedynki, czy interaktywne quizy.

IDMnet planuje kampanię promocyjną nowego pakietu, która będzie poprowadzona w witrynach sieci IDMnet i rozpocznie się w sierpniu.

4_star to 11 pakiet uruchomiony przez 4_clover. W ofercie sieci są dostępne pakiety: 4_health, 4_home, 4_mammy, 4_taste, 4_beauty, 4_kids, 4_wedding, 4_work, 4_education, 4_fashion. Sieć 4_clover działa od sierpnia 2009 roku i jest jedną z 4 sieci tematycznych w ofercie IDMnet (obok Budowii, Zdrowie.Net i AdAction Network).

źródło/autor: IDMnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu