Belmeb z systemami drzwi przesuwnych Bortoluzzi

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym odpowiednie gospodarowanie przestrzenią ma szczególne znaczenie. Jeśli zastosujemy w niej stworzone z zamysłem rozwiązania, stanie się miejscem łączącym funkcjonalność z estetyką. Taki efekt gwarantuje wykorzystanie systemu drzwi przesuwnych Bortoluzzi, który znaleźć można u autoryzowanego dystrybutora – firmy Belmeb.

Bortoluzzi oferuje najwyższej jakości produkty. Zaawansowana technologia i przemyślane rozwiązania sprawiają, że systemy drzwi przesuwnych, tego włoskiego producenta, są doskonałym rozwiązaniem do wykorzystania w urządzaniu kuchni  – mówi Alicja Krawczyk z firmy Belmeb sp. z o.o.

Systemy drzwi przesuwnych Bortoluzzi przygotowano w kilku wariantach dostosowanych do wymagań poszczególnych wnętrz. Nowoczesne systemy posiadają zintegrowany mechanizm amortyzujący, który gwarantuje ciche i delikatne zamykanie drzwi. Ważna jest także precyzja wykonania. Drzwi zamykają się bardzo dokładnie, dzięki temu kurz ani inne zanieczyszczenia nie dostają się do wnętrza szafy.

W naszej ofercie znajdują się dwa warianty systemów drzwi przesuwnych. Pierwszy z nich Slider Medium przystosowany jest do mniejszych typów drzwi,  których skrzydła ważą do 35 kg. Maksymalna szerokość drzwi wynosi 897 mm, zaś rekomendowana wysokość wynosi 2200 mm. System jest doskonale dopasowany do średniej wielkości kuchni. Do tego należy dodać, że wyposażono go w system tłumienia drgań pozwalający na ciche i łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. Dla szczególnie wymagających klientów przygotowano wersję automatyczną, czyli taką w której drzwiami można sterować za pośrednictwem pilota – mówi specjalistka Belmeb

Jeśli chcemy przy pomocy systemu zastosować cięższe skrzydła drzwi, wówczas rekomendowanym rozwiązaniem będzie system Slider Large, w którym maksymalne obciążenie frontu wynosi 70 kg.

Podobnie jak Slider M, Slider L wyposażony jest w system tłumienia drgań pozwalający na ciche i łatwe otwieranie drzwi. Slider L stworzono z myślą o drzwiach przesuwno-składanych o dużych rozmiarach. Zmontowany mechanizm w górnej części dużych szaf pozwala na zaprojektowanie szafy dwu lub więcej drzwiowej. Ponadto amortyzator obrotowy sprawia, że każde skrzydło zwalnia tępo przy zamykaniu i otwieraniu – mówi Alicja Krawczyk.

Systemy drzwi przesuwnych dostosowane są do montażu skrzydeł drewnianych lub drewno-pochodnych, czy aluminiowych ram wypełnionych szkłem. Dzięki temu można je zastosować we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. System drzwi przesuwnych Bortoluzzi to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, którego zastosowanie w kuchni warto rozważyć.

źródło/autor: Belmeb

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu