Plusssz Up Guarana Twoją siłą

Wszystkie kobiety pragną czuć się zdrowo i wyglądać pięknie. Dlatego coraz częściej doceniają wartość pielęgnacji swojego ciała od wewnątrz. Zdrowy organizm to piękna cera, lśniące włosy i zadbane paznokcie. To też naturalna energia i błysk w oczach. Kobiety coraz chętniej sięgają po ekologiczną żywość, sprawdzają skład kupowanych produktów, unikają konserwantów i nie chcą truć się niezdrowymi napojami. Jednak przy dużym tempie życia i wielu wyzwaniach dnia codziennego często potrzebują wsparcia. Właśnie z myślą o nich, powstał napój hydrowitaminowy Plusssz Up Guarana. Jest to naturalna energia z guarany, wsparta siłą witamin i mocą minerałów.

Całonocna podróż, weekendowe wypady za miasto, szukanie idealnego prezentu i związane z tym gorączkowe bieganie po wszystkich okolicznych centrach handlowych, wyczerpująca praca czy długotrwała nauka skutkują pojawieniem się uczucia znużenia, wyczerpania i senności. Zmęczenie fizyczne i psychiczne, to też kłopoty z koncentracją i ogólne rozdrażnienie. W takiej sytuacji trudno oprzeć się pokusie sięgnięcia po kawę czy energetyk. Jednak po chwilowym przypływie energii, następuje jej gwałtowny spadek i pojawiają się typowe dla dużych dawek kofeiny efekty uboczne. Plusssz Up Guarana jest zdrową alternatywą dla tego typu napojów. Zawiera tylko naturalną kofeinę pochodzącą z guarany. Stymuluje ona układ nerwowy, poprawia kondycję i ogólną wydolność usprawniając dostarczanie tlenu do mózgu, a także hamuje ośrodek snu i pobudza ośrodek czuwania.

Ponadto jest to dietetyczny środek spożywczy, dlatego mogą go również śmiało stosować kobiety, które są na diecie. Plusssz Up Guarana zaspokaja 85% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy. W poręcznym i wygodny opakowaniu zmieści się do damskiej torebki i można mieć go zawsze przy sobie.

Plusssz Up Guarana jest napojem hydrowitaminowym o smaku granatu. Najlepiej smakuje lekko schłodzony. Cena napoju to ok. 3,60 zł.

Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie internetowej www.plussszup.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu