Przejdź do treści

Specjaliści od spełniania marzeń

Dzisiejsi 30– i 40–latkowie zapewne doskonale pamiętają Adama Słodowego i jego kultowy program „Zrób to sam”. Pomysłowy wynalazca zmagał się w nim z wieloma technicznymi wyzwaniami, można jednak sądzić, że z organizacją ślubu i wesela nie poszłoby mu tak łatwo. Wielomiesięczne przygotowania i setki zadań do wykonania – to dopiero wyzwanie! Twórcy portalu ślubnego MyWeddSpace postanowili ułatwić życie przyszłym nowożeńcom samodzielnie organizującym swój ślub i wesele, oddając do ich dyspozycji świetną bazę firm i osób, które urzeczywistnią ich najbardziej oryginalne i szalone pomysły na ślub i wesele. Specjaliści z katalogu na www.myweddspace.pl zrealizują każde zamówienie z uśmiechem na ustach.

Wraz z ustaleniem terminu ceremonii ślubnej rusza ogromna machina przygotowań. Na tym etapie zwykle powstają pytania: komu to wszystko zlecić? Jak wybrać najlepszego dostawcę czy podwykonawcę? Mimo że na rynku pojawia się coraz więcej konsultantów ślubnych, którzy przejmują większość obowiązków na siebie, pary nadal wolą zająć się organizacją samodzielnie. Zakochani mają swoją wizję perfekcyjnego ślubu i przyjęcia, jednak żadnego doświadczenia w organizacji takich przedsięwzięć a często najwięcej czasu konsumuje szukanie odpowiednich specjalistów i ekspertów. Nieocenioną pomocą służy portal MyWeddSpace, dysponujący powiększającą się z dnia na dzień bazą firm i osób z ogromnym doświadczeniem w organizacji ślubów i wesel, dostarczaniu cateringu, zapewnianiu rozrywki, wynajmowaniu limuzyn, szyciu sukien ślubnych… i spełnianiu wszelkich możliwych zachcianek.

Przeszukiwanie bazy firm możemy rozpocząć od wyboru kategorii interesującej nas usługi, lub klikając na mapce w województwo, z którego pochodzimy. Portal MyWeddSpace istnieje dopiero od czerwca br., więc obecnie katalog obejmuje cztery województwa – dolnośląskie, małopolskie, mazowieckie i śląskie. Z dnia na dzień firm jednak przybywa, więc twórcy portalu przewidują, że do końca roku pokryje on już całą Polskę. Do obecnych już w bazie regionów, jeszcze w lipcu dołączą podmioty z Wielkopolski, Pomorza, zaś pod koniec sierpnia województwa: łódzkie, podkarpackie i zachodniopomorskie.

Warto pamiętać, że przy tworzeniu katalogu postawiono na jakość – każda z ujętych w katalogu firma posiada w portalu swoją własną mikrostronę z galerią zdjęć, aktualną ofertą, zaś kontakt z nią umożliwia prosty w użyciu formularz.

William Shakespeare napisał kiedyś „Nie ma takiej fantazji, której wola i rozum ludzki nie zdołałyby przekształcić w rzeczywistość”. Aby to zdanie było prawdziwe, warto skorzystać z pomocy oraz rady tych, którzy dysponują już odpowiednim doświadczeniem i chcą się nim dzielić. Znajdziesz ich na www.myweddspace.pl!

Zapraszamy także do odwiedzenia strony MyWeddSpace w serwisie Facebook: www.facebook.com/myweddspace oraz obejrzenia krótkiego filmu pokazującego jak łatwe jest korzystanie z bazy firm na MyWeddSpace.pl: http://www.youtube.com/watch?v=Xvt3e4TetCU