Ciszewski Financial Communications współpracuje z PKO BP w zakresie komunikacji Obligacji Skarbu Państwa

Ciszewski Financial Communications współpracuje z PKO Bankiem Polskim – jednym z największych banków w Europie Środkowej i jednym z dwóch największych banków w Polsce. Agencja Ciszewski Financial Communications została wybrana przez PKO Bank Polski w drodze przetargu i jest odpowiedzialna za komunikację Obligacji Skarbu Państwa.

Umowa została podpisana na 2 lata. Współpraca dotyczy obsługi medialnej Obligacji Skarbu Państwa. Do zadań agencji należy m.in.: opracowanie strategii komunikacji z mediami, stałe doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej, prowadzenie relacji z mediami, a także prowadzenie działań niestandardowych, m.in. w social media.

– Wygrana w przetargu i praca dla Ministerstwa Finansów i PKO BP przy komunikacji Obligacji Skarbu Państwa, to dla nas olbrzymie wyróżnienie. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom, coraz więcej Polaków będzie decydowało się na oszczędzanie zamiast trzymania pieniędzy w „skarpecie” – mówi Paweł Tomczuk, dyrektor generalny Ciszewski Financial Communications.

Obligacje detaliczne Skarbu Państwa od wielu lat pozostają popularną formą lokowania kapitału zarówno przez klientów detalicznych jak i różnego rodzaju podmiotów nieposiadających osobowości prawnej. Obecnie na rynku dostępne są cztery rodzaje obligacji detalicznych; dwuletnie, trzyletnie, czteroletnie i dziesięcioletnie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu