Bezprzewodowa kamera ułatwi parkowanie przyczepy

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, oferuje na rynku polskim bezprzewodowe kamery cofania wspomagające proces parkowania. Urządzenia mogą współpracować z nawigacjami serii BLOW GPS43Ybt i BLOW GPS50Ybt.

Duża grupa Polaków spędza aktywnie wakacyjny czas korzystając z zalet caravaningu. Mobilna przyczepa kempingowa pozwala na komfort noclegów i przygotowania posiłków przy jednoczesnej wolności przemieszczania się. Niestety problemy może sprawiać parkowanie tyłem. Użytkownicy nawigacji BLOW mogą teraz zapomnieć o stresie podczas cofania korzystając z bezprzewodowej kamery. Szeroki kąt widzenia kolorowej kamery sprawia, że nawet początkujący kierowcy poradzą sobie z trudnymi manewrami cofania. Po instalacji kamery w przyczepie i podłączeniu zasilania kamery do świateł cofania wystarczy zsynchronizować kamerę z odbiornikiem w samochodzie. Nawigacja automatycznie pokaże widok zza przyczepy po włączeniu biegu wstecznego. Kamera nie wymaga przewodowego połączenia z samochodem.

W ofercie firmy znajdują się tez kamery przewodowe przeznaczone do montażu w samochodzie.

BLOW oferuje szereg nawigacji samochodowych z dotykowymi ekranami o przekątnych od 3,5 do 7 cali. Urządzenia pozwalają dodatkowo odtwarzać muzykę i filmy, służyć jako zestawy głośnomówiące do telefonów, czytniki e-booków, transmiter FM, itp. Nawigacje są standardowo oferowane z najpopularniejszym programem nawigacyjnym AutoMapa 6.5 w wersji Polska XL lub Europe. Aplikacja zawiera szczegółowe plany nawigacyjne miast i setki tysięcy, dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI). Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, trasy w AutoMapie są wyznaczane z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drodze. System AutoMapa Traffic to inteligentny system wyznaczający optymalną trasę przejazdu na podstawie zebranych statystycznych informacji o ruchu drogowym, jak i danych pobieranych w trybie on-line od innych użytkowników ruchu.

Bezprzewodowa kamera cofania marki BLOW dostępna jest na rynku polskim w cenie 119 PLN brutto.

Zestawy nawigacji samochodowej GPS z kamerą cofania dostępne są odpowiednio w cenach:

  • BLOW GPS43Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Polska XL – 663 PLN brutto
  • BLOW GPS43Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Europe – 823 PLN brutto
  • BLOW GPS50Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Polska XL – 723 PLN brutto
  • BLOW GPS50Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Europe – 885 PLN brutto.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu