Weź udział w bitwie o tytuł najlepszego „tancerza palców” na świecie – z Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro

Sony Ericsson ogłosił światowy konkurs pod hasłem Battle Fingers, w wyniku którego zostaną wyłonione najlepsze filmy przedstawiające taniec palców. Tancerze palców z całego świata wezmą udział w internetowej bitwie, w której okaże się kto czuje rytm, a kto nie ma do tego najmniejszego powołania. Zwycięzca zagra w nowym teledysku muzycznym grupy Tha Breakadelics i pojedzie do Londynu na finały mistrzostw B-Boy Championships, jako VIP.

Można spodziewać się, że konkurs na najlepszego tancerza palców będzie zaciętą walką, gdyż chętnych z całego świata nie brakuje, a dodatkowo inspiracją jest reklama telewizyjna przedstawiająca nowe modele telefonów Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro (kompaktowe, ale o potężnych możliwościach wersje modelu Xperia™ X10). Reklamy przedstawiają taniec palców w najlepszym wykonaniu. Można zobaczyć gwiazdę tańca palców stepującą, robiącą piruety i sunącą z gracją po dotykowym ekranie, który jest bardzo łatwy w użyciu i posiada interfejs użytkownika tak zoptymalizowany, że łatwo jest obsługiwać telefon jedną ręką. Bezpośredni dostęp do rozrywkowych aplikacji multimedialnych z każdego z czterech rogów ekranu, dostosowywanych do potrzeb użytkownika, sprawia, że telefony te stają się doskonałym parkietem tanecznym dla zwinnych palców.

Chcąc podkreślić radość z używania tych nowych modeli telefonów, firma Sony Ericsson ogłosiła konkurs na najlepszego na świecie tancerza palców i pragnie nagrodzić jego wyczyny.

Przez trzy tygodnie, tancerze palców aspirujący do mistrzowskiego tytułu będą mogli odwiedzić stronę www.sonyericsson.com/battlefingers i łatwo przesłać na nią jednominutowy materiał wideo z ich najlepszymi figurami tanecznymi, a tym samym otrzymać szansę zdobycia upragnionej nagrody. Nawet niewyćwiczone palce mogą wziąć udział w konkursie, ponieważ w Internecie dostępne są szkoleniowe filmy wideo na temat tańca palców, dzięki którym ręce chętne do wzięcia udziału w konkursie mogą nauczyć się zgrabnych ruchów i utorować sobie drogę do zwycięstwa w rytmie breakdance’a.

“Konkurs Battle Fingers to fantastyczny turniej, bo dzięki niemu ludzie zaktywizowali się, tańczą i dobrze się bawią!”, powiedział Lennard Hoornik, Corporate Vice President, Head of Marketing w Sony Ericsson. „Modele XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro zostały zaprojektowane tak, aby pod względem interfejsu oraz innych walorów były jak najbliższe człowiekowi – począwszy od intuicyjnego ekranu dotykowego umożliwiającego obsługiwanie telefonu jedną ręką, a skończywszy na ergonomicznym kształcie, nawiązującym do linii ludzkiego ciała. Palce same chcą tańczyć na telefonie – a my pragniemy rozpowszechnić to doznanie na całym świecie”.

Tancerze mogą wyginać śmiało ciało do własnych utworów lub pobrać unikalną ścieżkę “Da Phunk” grupy Tha Breakadelics, która została zaprezentowana w reklamach telewizyjnych telefonów XPERIA™ X10 mini oraz XPERIA™ X10 mini pro. Grupa Tha Breakadelics to uznany na całym świecie zespół artystów i producentów (wśród nich Krisz Kreuzer) ze studia BASS w Hamburgu. To oni stworzyli produkcje takie jak: Brixtonboogie, Pryde, De Phazz, True North oraz Earl 16.

Po wgraniu swojego teledysku na stronę konkursu Battle Fingers, uczestnicy będą mogli podzielić się nim z przyjaciółmi i powiększyć grono swoich fanów – będą ich potrzebowali, ponieważ konkurs zostanie rozstrzygnięty przez widzów na szalonej potańcówce!

Palce z całego świata tańczące breakedance’a, jive’a, salsę i boogie powinny już zacząć rozgrzewkę i przesyłać swoje zgłoszenia na adres: www.sonyericsson.com/battlefingers, aby zyskać szansę na zdobycie tytułu mistrza palcowej bitwy, czyli konkursu Battle Fingers!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu